Alza na Slovensku otvára novú pobočku venovanú tovaru v XXL veľkosti

  • Na Slovensku Alza otvára už v poradí svoju trinástu predajňu
  • Táto však bude venovaná špeciálne nadrozmernému tovaru
alza-cz_vydej-1
alza.sk
  • Na Slovensku Alza otvára už v poradí svoju trinástu predajňu
  • Táto však bude venovaná špeciálne nadrozmernému tovaru

Eshop Alza je otvorený novinkám. Ultramoderná predajňa budúcnosti, kde by si predavača hľadal len márne, jej za tri mesiace fungovania priniesla astronomický obrat v hodnote niekoľkých miliónov (viac si prečítaš TU) a po vzore centrál Facebooku alebo Googlu chce svojim zamestnancom ponúknuť jedinečné pracovné prostredie vo svojej pražskej centrále (nezabudni si prečítať TU).

Nuž a na Slovensku otvára ďalšiu pobočku. V poradí trinásty priestor bude venovaný osobnému odberu tovaru, ktorý je ťažší než 100 kilogramov, čo bolo doteraz možné len v Bratislave, Žiline a Košiciach. Informoval o tom touchit.sk.

Nová pobočka, ktorá má zákazníkom uľahčiť vyzdvihnutie objednávok, ktoré doteraz bolo možné len doručovať na adresu, sa bude nachádzať neďaleko Senca. Práve tu má Alza veľké skladovacie priestory o rozlohe viac ako 30-tisíc metrov štvorcových uprostred logistického areálu Goodman. Objednávanie prostredníctvom eshopu sa nezmení. Objednávka záhradného domčeka alebo malej pamäťovej karty však v sklade na odber počká len štyri dni.

Pre Senec, ako odberné miesto sa Alza mala podľa touchit.sk rozhodnúť z dôvodu strategickej polohy mesta na hranici bratislavského a trnavského kraja. Potenciálnych zákazníkov vidí aj v zamestnancoch rozsiahleho logistického parku. Miroslav Tesař, riaditeľ predajnej siete o novinke hovorí:

„V Senci, v našej XXL hale, sme pripravili špeciálny priestor na výdaj vo veľkosti 50 m2, kde skladujeme nadrozmerný tovar. Hlavným cieľom je poskytnúť našim zákazníkom rýchly a pohodlný odber týchto produktov bez dlhých radov a čakania. Vďaka blízkosti centrálneho skladu sme zároveň schopní vychystať pre pobočku v podstate akúkoľvek objednávku z e-shopu Alza.cz a Alza.sk, napríklad aj pamäťové karty, a to denne od 10 do 18 hodín.“

Zdroj: touchit.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech