Letecká spoločnosť Eurowings dala šancu Košiciam. Ak chceš lietať do Nemecka, musíš hlasovať

  • Najlepšia nemecká aerolinka roka 2017, Eurowings, prichádza s druhou edíciou súťaže "Vote and fly!"
  • V hre je aj naša východniarska metropola, Košice
  • Spolu s ďalšími piatimi mestami Európy súťažíme o linku do Nemecka a hlasovať môžeš aj ty
befunky-collage
airportkosice.sk
  • Najlepšia nemecká aerolinka roka 2017, Eurowings, prichádza s druhou edíciou súťaže "Vote and fly!"
  • V hre je aj naša východniarska metropola, Košice
  • Spolu s ďalšími piatimi mestami Európy súťažíme o linku do Nemecka a hlasovať môžeš aj ty

Letisko Košice sme na našom webe v poslednom čase spomínali hneď niekoľkokrát. Napríklad, keď sme ti pripomenuli, že na Slovensku nemáme len jedno jediné letisko v hlavnom meste (celý článok si prečítaš TU), priniesli nie veľmi pozitívnu správu o tom, že nízkonákladovka Wizz Air tu ruší svoju základňu (viac nájdeš TU), a pripomenuli aj zaujímavú súťaž o letenky za 3 000 eur a titul Lokál Cestovateľa (nájdeš TU). Dnes prichádzame s ďalšou čerstvou informáciou. Nemecká letecká spoločnosť Eurowings sa rozhodla dať našej krásnej východniarskej metropole možnosť zabojovať o možnosť pravidelne lietať do Nemecka.

Nízkonákladová letecká spoločnosť Eurowings bola v roku 2017 zvolená za najlepšiu nemeckú aerolinku a v súčasnosti spustila už druhú edíciu súťaže Vote and fly!, teda Hlasuj a leť! Od 6. do 12. marca na webe vote-and-fly.com prebieha hlasovanie verejnosti, ktorá má na výber medzi dokopy šiestimi európskymi mestami. Košiciam je najväčšou konkurenciou írsky Cork, dánske mesto Aarhus, nemecký Friedrichshafen, hlavné mesto Slovinska, Ľubľana, a nórsky Stavanger.

O absolútnom víťazovi sa rozhodne v utorok 13. marca na Facebooku. Ten sa stane novinkou v portfóliu destinácií Eurowings počas zimnej sezóny 2018/2019. Všetci hlasujúci, ktorí sa do súťaže zapoja, samozrejme nesúťažia zadarmo. Lákavým darčekom je 50 leteckých voucherov v hodnote 200 eur. Predseda predstavenstva letiska Košice, Michal Tmej sa vyjadril:

„Sme nadšení, že sa nám podarilo uspieť v rokovaniach so spoločnosťou Eurowings, a že nás zaradila do tohtoročnej edície výnimočného projektu „Vote and Fly!“. Chcem týmto poprosiť o podporu nielen obyvateľov nášho regiónu, ale celé Slovensko. Prosím hlasujte za Košice a pomôžte Slovákom žijúcim v Nemecku cestovať domov častejšie a jednoduchšie. Prosím hlasujte za Košice a pomôžte nám pritiahnuť do nášho regiónu viac nemeckých turistov, aby mohli objavovať našu krásnu krajinu. Hlasujte za Košice a pomôžte rozvíjať podnikanie vyše šesťdesiatich nemeckých investorov na východnom Slovensku a podporiť vznik ďalších pracovných miest.“ Za svoje mesto sa bijú aj známe tváre Košíc a vytvorili spoločné video:

Zdroj: airportkosice.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech