V uliciach Bratislavy sa objavili záchranné kolesá. Blíži sa ďalšia potopa?

  • Ak Račiansku ulicu opäť zasiahne potopa, kvôli nevyčisteným kanálom, je tu riešenie
  • Na niekoľkých stĺpoch sú tu pre ľudí v núdzi pripravené plavecké kolesá
befunky-collage-28
pexels.com/Maca Ondris
  • Ak Račiansku ulicu opäť zasiahne potopa, kvôli nevyčisteným kanálom, je tu riešenie
  • Na niekoľkých stĺpoch sú tu pre ľudí v núdzi pripravené plavecké kolesá

Je tomu takmer týždeň, kedy Bratislavčanov namiesto kolón čakala v meste poriadna dávka vody. Aj keď nás doktor Iľko v posledných dňoch nevaroval pred masívnou prietržou mračien, Slováci sa pre istotu poistili. Predsa len, sme považovaní za vynaliezavý národ plný kreatívnych ľudí.

Skupina jedincov nechcela, aby Bratislavčania skončili ako posádka Titanicu, a teda nepripravená a bez pomocných plávajúcich pomôcok. Pozdĺž Račianskej ulice preto rozvešali niekoľko nafukovacích plaveckých kolies, ktoré ocení nejeden mokrý chodec predierajúci sa medzi autami, ktoré sa vode vyhýbajú na chodníkoch.

Medzi povinnú výbavu bratislavských vodičov by po novom pokojne mohli patriť nielen pevné nervy pri hodinovej zápche na Račianskej, ale aj plavecká výbava.

Zobraziť celú galériu (1)
zdroj: Rastislav Turansky

Hneď vedľa lekárničky ti tak  nemusia byť na škodu aj plavky alebo aspoň gumáky. V tých si pekne v suchu môžeš preštudovať poistnú zmluvu, z ktorej sa na desiatej strane malými písmenkami dočítaš, že ten utopený motor ti aj tak nepreplatia.

Ak más však Audi či BMW, zrejme obstojíš u Mercedesu, ktorý už jedným šťastlivcov utopených vozidiel tejto značky ponúkol odškodnenie 10-tisíc eur, ktoré mohli minúť na nákup Mercedesu modelu GLE.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech