Mercedesu prišlo ľúto zatopeného BMW a Audi v Bratislave. Chce ich odškodniť zľavou na nové auto

  • Bratislavský Mercedes sa rozhodol vypátrať majiteľov utopených áut značky BMW a Audi
  • Ponúka im zľavu na SUV z ich radov a to vo výške 10-tisíc eur
mera
Mercedes Lamč
  • Bratislavský Mercedes sa rozhodol vypátrať majiteľov utopených áut značky BMW a Audi
  • Ponúka im zľavu na SUV z ich radov a to vo výške 10-tisíc eur

Včera poobede zasiahla Bratislavu prietrž mračien, ktorá hlavné mesto na pár hodín premenila na pseudo Benátky. Tentokrát ľuďom v niektorých úsekoch nepomohli ani autá tých najvyšších tried. Mokrí skončili chodci, no aj motoristi, ktorí bez navýšenia podvozku alebo šnorchla na auto nemali šancu.

Internetom sa začalo šíriť kvantum videí a obrázkov plávajúcich áut. Objavil sa aj taký, na ktorom boli zachytení dvaja bezmocní vodiči áut značky BMW a Audi. Mercedes v Lamači na seba nenechal dlho čakať a prišiel s marketingovou ponukou, ktorá mnohých pobavila, ale aj pobúrila. Vo svojom príspevku na Facebooku napísal:

„Prosím, ak poznáte majiteľov zaplavených SUV na obrázku, odkážte im, že pre nich máme špeciálny bonus v hodnote 10000 € na pravé SUV = Mercedes-Benz GLE.“

Je však nutné podotknúť, že Mercedes len tak z vačku nevytiahne tisíce eur, nakoľko zľava 10-tisíc eur na modely GLE je štandardnou kampaňou, keďže sa tento model stáva výbehovým.

Aj tak však ide o ťah, ktorý nabral celkom iné rozmery vo chvíli, kedy sa objavila rovnaká fotka, len z iného uhla. Je na nej vidieť, že vo vode uviazol aj samotný Mercedes. Legendy hovoria, že ich musel prísť vytiahnuť. No padol aj názor, že všetci vlastne čakali na poriadny Range Rover, ktorý celú situáciu vyrieši.

Zobraziť celú galériu (1)
zdroj: Thomasino Smith

Výzva Mercedesu však pár ľudí aj poriadne vytočila. Daný príspevok pochopili ako výsmech všetkým vodičov, ktorí utopili svoje auto, v ktorom napríklad každý deň vozia svoje deti do školy.

PR Mercedesu je našťastie na trochu inej úrovni ako napríklad už legendárna komunikácia so zákazníkmi v podaní reťazca Billa. Mercedes preto na vyčítavé komentáre ihneď reagoval: „Nakoľko nevieme servisovať autá na fotke, chceme dať majiteľom pomocnú ruku formou vysokého zvýhodnenia pri kúpe nového auta. Nikoho sme tým nechceli uraziť ani zosmiešniť. Prajeme Vám všetko dobré a určite sa potešíme, ak sa u nás niekedy zastavíte, možno zmeníte názor. S pozdravom MB Lamač Team.“

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech