Ľudia čaka­jú v rade na iPh­po­ne, kto­rý ešte neexis­tu­je!

Kika Besedičová / 4. septembra 2014 / Tech a inovácie

Tele­fó­ny iPho­ne 5S a 5C App­le ofi­ciál­ne pred­sta­vil vla­ni 10. sep­tem­bra. O rok skôr, pres­nej­šie 12. sep­tem­bra, zase zažil svoj​debut iPho­ne 5. Ako to bude ten­to rok?

Niektorí ľudia sú schopní stáť hodiny v rade kvoli zlacnenému tovaru v Lidl, iní kvôli podpisu od obľubených celebrít a potom je tu obrovská skupina ľudí, ktorá nestojí hodiny v rade ale dni. Pýtate sa či sa jedná o najtvrdšie jadro fanúšikov Apple? Áno, zopár takých sa tam určite nájde no veľka časť z týchto freaks je tam kvôli slušnému zárobku. 

Podľa CNBC si niektorí ľudia zarobia neskutočných 7 000 dolárov, len za to, že čakajú v rade. Toto miesto následne prenechajú niekomu inému, alebo jeden z prvých iphonov predajú za obrovskú maržu ľudom, čo sú za to ochotní zaplatiť. Koľko by ste boli ochotní zaplatiť vy, aby ste boli prví majiteľ na Slovensku?

Ben Bajarin z Creative Technologies navyše upozorňuje na dôležitosť zvolenej lokácie predstavenia nového iPhonu 6. Vo Flint Center bol predstavený pôvodný Mac. Podľa Bajarin sa zdá, že Apple bude chcieť tohtoročný 9. september zapísať do histórie niečím významným. Nezvyklé je aj to, s akým predstihom Apple rozoslal pozvánky. 

Zdroj: theverge

Pridať komentár (0)