McDonald’s predstavil úžasnú vianočnú reklamu, ktorú by si mal pozrieť každý z nás

  • Svetové značky sa každoročne predbiehajú, kto prinesie krajšiu vianočnú reklamu
  • Najnovšie sa o slovo hlási McDonald’s svojou animovanou reklamou
  • Roztomilým príbehom dievčatka pokračuje v sérií #ReindeerReady
pixabay.com/@clker-free-vector-images; @jillwellington - ilustrašné foto
  • Svetové značky sa každoročne predbiehajú, kto prinesie krajšiu vianočnú reklamu
  • Najnovšie sa o slovo hlási McDonald’s svojou animovanou reklamou
  • Roztomilým príbehom dievčatka pokračuje v sérií #ReindeerReady

Čas Vianoc sa pomaly ale isto blíži a čakanie na najkrajšie sviatky v roku nám spríjemni nová animovaná reklama od McDonald’s, ktorá má všetko, čo by mala Vianočná reklama mať.

Ako informoval portál CheshireLive, reklama mala svoju televíznu premiéru 17. novembra a ponúkla krátky vianočný príbeh malej Ellie, ktorá sa túži hrať na „sobíkov“ so svojou staršou sestrou Jenny. Tá to odmietne a pred nosom jej zabuchne dvere a zamrmle: dospej. Smutná Ellie sedí v záhrade, kde stretne sobíka Archieho a následne si spolu užívajú množstvo zábavy a spoločných chvíľ.

Problém nastáva v momente, keď Ellie dôjde mrkva a nemá s čím nakŕmiť Archieho. Ako riešenie navrhne svojmu otcovi, aby nakúpili zásoby mrkvy v McDonald’s a pridáva sa k nim aj jej sestra Jenny, a tak strávia trocha času všetci spolu. V okamihu, keď sú na McDrive, z animácie sa stanú reálne zábery s odhalením, že malý sob je vlastne pes s parohami. Záverom reklamy je otázka: Are you #ReindeerReady? 

„Oslavujeme kúzlo Vianoc očami malého dievčatka Ellie v reklame, v ktorej sa nájdu všetci rodičia v krajine, pretože celá krajina sa spája, aby sa pripravila na príchod sobov (#ReindeerReady). Dúfame, že si verejnosť užije dobrodružstvo Ellie a Archieho rovnako, ako my.“ uviedol marketingový riaditeľ McDonalds UK a Ireland, Ben Fox ktorého cituje TheSun.

Podľa portálu ide o pokračovanie v rámci série #ReindeerReady z roku 2017, kedy sa príbeh zameral na odvážne dievčatko, ktoré strážilo mrkvu pre Sanotovho soba, no keď od brata zistí, že sobov je viac, celá rodina sa ocitne v McDrive.

V roku 2018 séria pokračovala príbehom sobov, ktoré sú z roznášania darčekov unavené a hladné, no v žiadnom z domov nenašli žiadnu mrkvu. Spasením je pre nich McDonald’s, z ktorého odídu s množstvom zásob.

zdroje: thesun.co.uk; chesire-live.co.uk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech