McDonald’s prekvapí motoristov na Slovensku. Prevádzku otvorí netradične pri diaľnici 

  • Reťazec rýchleho občerstvenia sa najnovšie odhodlal na pomerne netradičný krok a svoju novú prevádzku otvorí na diaľničnom termináli R1
Startitup, McDonald's/ Peter Frolo
  • Reťazec rýchleho občerstvenia sa najnovšie odhodlal na pomerne netradičný krok a svoju novú prevádzku otvorí na diaľničnom termináli R1

Na Slovensku sme síce zvyknutí na to, že samostatne stojace prevádzky McDonald’s nájdeme v drvivej väčšine len priamo v mestách. Podľa najnovších informácií chce však spoločnosť potešiť aj všetkých motoristov. Nová prevádzka rýchleho občerstvenia totiž vyrastá pri slovenskej diaľnici, informáciu priniesol portál Index

„Naša spoločnosť plánuje v nasledujúcich mesiacoch otvárať nové reštaurácie v rámci celého Slovenska, pričom našim zámerom je neustále vyhľadávať atraktívne a vhodné lokality pre McDonald’s destinácie. Najbližšie plánujeme otvoriť reštauráciu v Košiciach na Popradskej ulici, a taktiež prvú reštauráciu na diaľničnom termináli R1 pri Beladiciach, “ vyjadrila sa pre Startitup PR Supervisor McDonald’s Slovensko Lucia Poláčeková.

Pri križovatke R1 Beladice otvoria McDonald's a iné prevádzkyhttps://www.nitralive.sk/vystavba/budovy/66072-pri-krizovatke-r1-beladice-otvoria-mcdonald-s-a-ine-prevadzky

Gepostet von Nitralive.sk am Donnerstag, 28. November 2019

Termín otvorenia prevádzky nachádzajúcej sa pri zjazde z rýchlostnej cesty na križovatke R1 – Beladice v smere na Banskú Bystricu zatiaľ známy nie je. Okrem predajne McDonald’s by sa mala v objekte nachádzať aj čerpacia stanica s LPG, autobazár, ako aj elektronabíjačky.

„Výstavba našich nových reštaurácií novej generácie je realizovaná so samoobslužnými kioskami, ktoré ponúkajú ďalšiu možnosť, kde zrealizovať objednávku okrem štandardnej pokladne a zároveň úpravu vybraných burgerov podľa chuti zákazníka,” objasňuje Lucia Poláčeková. 

zdroj: McDonald´s

McDonald’s Slovensko aktuálne prevádzkuje 12 reštaurácií novej generácie, ktorých súčasťou sú tiež vylepšenia v kuchynskej časti. Tento typ reštaurácie má za cieľ ponúkať zákazníkom maximálnu možnú čerstvosť produktov, preto sa jedlo začína pripravovať bezprostredne až po prijatí objednávky od zákazníka. 

zdroj: McDonald´s

To tiež výrazne redukuje množstvo potravinových prebytkov v kuchyni. V personálnom zložení pribudol s konceptom Manažér starostlivosti o hosťa, ktorý sa stará o komfort a spokojnosť hostí v reštaurácii McDonald’s a novou službou je tiež donáška k stolu, ktorú si podľa informácií spoločnosti zákazníci od jej zavedenia veľmi obľúbili. Využíva ju viac ako 70 % návštevníkov.

V Petržalke vyrástol eko-friendly „Mekáč“

Len pred necelými dvoma mesiacmi vyrástla nevšedná prevádzka McDonald’s aj v Bratislave na Budatínskej ulici. Ide o prvú 2-poschodovú, samostatne stojacu reštauráciu novej generácie na Slovensku i v Čechách. Kuchyňa, McCafé a aj výdajný pult sa nachádzajú na prízemí, pričom ty, ako zákazník môžeš využiť možnosť objednávania cez samoobslužné kiosky, ako aj obsluhu a donášku jedla personálom reštaurácie ku stolu. Kaviareň McCafé je zároveň druhou otvorenou kaviarňou v Petržalke (prvá je k dispozícii v Auparku).

zdroj: McDonald's/foto:Peter Frolo

Dobrá správa sa týka aj „zelených“ motoristov, pretože na parkovacej ploche reštaurácie na Budatínskej ulici pribudne ďalšia nabíjacia stanica pre elektromobily. A podľa známeho príslovia, postav dom, zasaď strom, pribudlo po výstavbe tejto modernej reštaurácie v areáli aj 7 stromov. 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech