Nahradí Coff.io klasické Excel tabuľky?

  • Bonetics je softvérová firma zameraná na design a coding. Okrem mnohých iných vecí stojí aj za aplikáciou Coff.io, ktorá uľahčuje život všetkým podnikateľom.
image_1395051443.jpeg
  • Bonetics je softvérová firma zameraná na design a coding. Okrem mnohých iných vecí stojí aj za aplikáciou Coff.io, ktorá uľahčuje život všetkým podnikateľom.

Coff.io je určené tak pre startupy a freelancerov ako aj pre väčšie podniky. Vo svojej podstate sleduje váš cashflow, aby vás jedného dňa nečakalo nepríjemné prekvapenie v podobe nezaplatenej faktúry alebo mínusového stavu na účte. Appka zatiaľ funguje v beta verzii. Počas celého tohto testovacieho obdoba je k dispozícii zadarmo, pričom feedback ohľadom jej používania je viac ako vítaný.

 

 

Čo coff.io ponúka?

Aplikácia od Bonetics vám sleduje všetky transakcie – tak došlé ako aj odchádzajúce. Vďaka nej viete, či vám klient zaplatil alebo či ste vy zaplatili napríklad za internet. Ak máte väčšiu firmu, nemusíte všetko robiť len vy sám. K formulárom má prístup ten, komu vytvoríte konto. Vy sa tak môžete sústrediť len na analýzu dát.

Máte možnosť pozrieť si „balance sheet“ – ukazovatele toho, v akom stave sa firma nachádza. Tieto údaje možno sledovať nielen pre jednu organizáciu. Aplikácia je prispôsobená na manažovanie viacerých biznisov. Umožňuje vám tiež využívať trvalé príkazy či notifikácie pri faktúrach, aby ste nikdy nepremeškali dátum splatnosti. Veľmi užitočnou je aj funkcia „Burndown notification“. Tá vám zanalyzuje, či si môžete to alebo ono dovoliť bez vážnejšej ujmy na vašom bankovom účte.

 

 

Do budúcnosti zostáva otvorená otázky pricingu tejto aplikácie, keď prejde z beta verzie do plnej funkčnosti. Pokiaľ sa ceny nastavia rozumne pre rôzne úrovne používateľov (freelanceri, väčšie podniky), Coff.io má podľa môjho názoru veľkú budúcnosť.

Chcete sa pridať k testovaniu? Prihláste sa tu.

 

Zdroj: coff.io

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech