Minister zdravotníctva odletel osláviť Silvester do exotiky. V odchode mu nezabránil ani šíriaci sa omikron

  • Prežiť Silvester a Nový rok v exotickej krajine je snom mnohých ľudí
  • Vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu sa to nemusí každému podariť
  • To neplatí o ministrovi zdravotníctva a jeho manželke
Lengvarský politika Slovensko
TASR/Jaroslav Novák
  • Prežiť Silvester a Nový rok v exotickej krajine je snom mnohých ľudí
  • Vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu sa to nemusí každému podariť
  • To neplatí o ministrovi zdravotníctva a jeho manželke

Hoci celý svet v súčasnosti bojuje s pandémiou a rozširujúcim sa variantom omikron, niektorí ľudia využívajú posledné momenty na vycestovanie za silvestrovskou zábavou.

Ako informoval portál Plus 7 dní, do tejto skupiny ľudí možno zaradiť aj ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského a jeho manželku. Podľa týždenníka sa minister s manželkou vybral na novoročné oslavy do Ománu. 

Podľa webu cestovnej kancelárie BUBO, ktorá má výlet sprostredkovať, sa do Ománu minister dostane súkromným lietadlom. Pobyt by mal stráviť v 5-hviezdičkovom hoteli. Celý zájazd by mal trvať 8 dní a jeho cena začína na sume 3 286 eur.

lengvarský
zdroj: TASR/Jakub Kotian

Práve cestovka BUBO sa do pamäti Slovákov zapísala už na začiatku pandémie, kedy jej riaditeľ lákal ľudí rôznymi dovolenkami a únikom zo Slovenska.

Niektoré zájazdy mali dokonca zahŕňať BUBO Covid garanciu, podľa ktorej mala cestovná kancelária záujemcom pred odletom preplatiť test na COVID-19. Ako sme ťa informovali ešte v roku 2020, v prípade pozitívneho testu sa ti peniaze vrátili. 

„Preplatíme vám covid test pred cestou a v prípade pozitívneho výsledku vám vrátime všetky peniaze. Máte tak istotu, že pocestujete výlučne so zdravými ľuďmi. Po návrate vám za každý pracovný deň karantény zaplatíme 50 eur,“ uviedla vtedy kancelária.

Na Lengvarského a jeho ženu počas najbližších dní čakajú gurmánske hody, oddych na pláži aj v hoteli a návšteva turistických atrakcií. 

Zdroje: Plus 7 dní, BUBO, SIU

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie