Miroslav Kolárik: „Chcem byť súčasťou energického tímu, ktorý sa usmieva“

  • Som mladý človek so záujmom o marketing, startupy a všetky zaujímavé projekty v digitálnom svete. Fascinuje ma rýchlosť ohlasov na internete a preferujem najmä nezvyčajné projekty, kampane a nápady.
image_1434995880.jpeg
  • Som mladý človek so záujmom o marketing, startupy a všetky zaujímavé projekty v digitálnom svete. Fascinuje ma rýchlosť ohlasov na internete a preferujem najmä nezvyčajné projekty, kampane a nápady.

 

Po detstve prežitom za riadidlami cyklotrialového bicykla som sa prepracoval k vytvoreniu facebookovej stránky pre Ivana Jakeša a mediálnej podpory celého tímu v rámci siedmych ročníkov Rely Dakar. Tisíce informovaných ľudí cez Facebook, desiatky informovaných masmédií – neoceniteľný zdroj skúseností.

Popri bežných aktivitách som sa začal venovať písaniu textov. Píšem poéziu, prózu, osobné pocity vyliate do textov, taktiež vytváram a spravujem webové stránky vo WordPresse a koketujem s copywritingom. V rámci vizuálneho vyjadrovania občas fotím a pracujem vo Photoshope.

 

Prioritou je robiť, čo ma baví.

 

Pre svoju chuť do zväčšovania a zacielenia skillsetu smerujem do Kodane. Dánskej pýchy pretkanej dizajnom, usmiatymi obyvateľmi a príjemným mixom možností pre osobný rozvoj. Možnosti osobného posunu, nadobudnutie kontaktov na poli zabehnutých startupov, funkčné systémy a vysoká životná úroveň… prečo nie? Veď ako som písal na môj blog na tému „Dánsko je krajina, ktorá ma baví.“

 

Neobyčajné CV – hireMiroslav.com

 

Na pracovnom trhu plnom kreatívnych ľudí sa pokúšam zvyšovať šance svojím virtuálnym životopisom. Virtuálny životopis je zameraný na scrollovanie znalosťami, ktoré môžem budúcim zamestnávateľom ponúknuť. Odvetviam, ktorým sa venujem, chcem zvoliť priamejšiu cestu štúdiom na jednej z kodaňských vysokých škôl zameraných na marketing a biznis. Prvý pokus nevyšiel, no neprijatie ma nabilo ďalšou energiou, ktorú použijem na získanie nadhľadu a skúseností pre budúce štúdium.

 

 

Transformácia slov a viet na úderné reklamné texty, udržovanie chutného obsahu sociálnych medií, navrhovanie ideí a možnosť použitia základných skúseností s grafikou a vývojom WordPress stránok. Som tu pre vás!

Ste vítaní na mojej stránke, kde nájdete informácie, prečo by som mal patriť do vášho tímu ako externý pracovník.

zdroj fotografie: CPHFTW.dk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech