Misska z Kollárovej limuzíny: Dostala som zopár rán do tváre aj kopanec. Napadli ju pred vlastným domom

  • Ešte sa nestihla vyliečiť z kontroverznej novembrovej autonehody
  • Bývalú missku Fabušovú niekto pred jej domom brutálne zbil
  • Ešte sa nestihla vyliečiť z kontroverznej novembrovej autonehody
  • Bývalú missku Fabušovú niekto pred jej domom brutálne zbil

Na tvári má modriny, bolí ju celé telo a nevychádza z údivu. Páchateľ si na bývalú missku, ktorá sedela s Borisom Kollárom v limuzíne, keď havarovala, počkal pred domom, keď šla vyniesť smeti. Po dobití ju nechal ležať na zemi a odišiel. „Nechcel nič, chcel mi len ublížiť,“ hovorí šokovaná Fabušová.

Po incidente uverejnila fotky na Instagram

Podľa vyjadrení pre Nový Čas sa Fabušová ešte stále nestihla vyliečiť zo zranení, ktoré utrpela počas autonehody spolu s Borisom Kollárom. Dokopy v ten večer inkasovala 14 zlomenín, ktoré musí pravidelne rehabilitovať. Útok na svoju osobu však nečakala.

„Chytil ma za vlasy, dostala som pár úderov do tváre a aj kopanec. Nič nehovoril, chcel mi iba ublížiť. Nechal ma tam a zbabelo odišiel. Ja som sa pozbierala a snažila sa rýchlo odísť domov. Nevolala som si sanitku, je to moja chyba, mala som,“ opisuje Fabušová útok.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by mirka fabusova (@mirkafabus)

„Som rada, že som tu a živá. Ale nerozumiem, čo sa už v poslednej dobe okolo mňa deje. Rada by som sa odtiaľto odsťahovala. Ľudia vedia, kde bývam. Ja som nikomu nič zlé neurobila,“ hovorí.

Po incidente uverejnila bývalá misska aj fotografie na sociálnych sieťach, tie však, ako pred chvíľou informovala, musela stiahnuť. „Milí moji followeri, rozhodla som sa stiahnuť tie fotky, lebo veľa ľudí sa teší aj z cudzieho nešťastia. Ale aspoň ste videli, ze nie každý deň je „sladký”. Ale modrinky sa zahoja a ja budem opäť pridávať to, čo vás baví, úsmev, pozitívnu energiu, inšpirácie na make up atď. Nedá sa odpísať každému zvlášť, ale ďakujem za podporu.

Šli len do lekárne

Boris Kollár sa v sobotu 24. októbra viezol vo vládnej limuzíne po ulici Svornosti v Bratislave, keď do auta na križovatke vrazilo ďalšie auto. Podľa prvých informácií boli zranené tri osoby, teda predseda parlamentu, jeho ochrankár a vodič. 

V aute sedela aj štvrtá osoba, ktorou má byť práve Fabušová. Utrpela zranenia, ktoré si vyžiadali hospitalizáciu na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Spolu s Borisom Kollárom havarovala aj bývalá miss. V kritickom stave leží v nemocnici

Miroslava Fabušová bola finalistkou súťaže Miss Universe ešte v roku 2001, kedy sa rovnakej súťaže zúčastnila a Andrea Heringhová, ktorá má s Kollárom dve deti. Fabušová na seba upozorňovala najmä vylepšeniami svojej vizáže a plastikami, no neskôr sa vydala na dráhu úspešnej vizážistky.

V sobotu ma Boris bral do lekárne, liečim sa na tetániu a lieky a vitamínové doplnky, ktoré užívam, v Dunajskej Lužnej, kde momentálne žijem, nemajú. Keďže sa vracal od syna z Mostu pri Bratislave cez Dunajskú Lužnú, tak ma po ceste zobral,“ informujeme v jednom z našich článkov. „To, že neskončím v lekárni, ale až v nemocnici, sme žiaľ nikto ani v najhoršom sne netušili,“ povedala s tým, že sama utrpela vážne zranenia.

Zdroje: Nový Čas, Instagram/mirka fabusova, Startiutp

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK