Spolu s Borisom Kollárom havarovala aj bývalá miss. V kritickom stave leží v nemocnici

  • Bývalá misska Miroslava Fabušová sa viezla s Borisom Kollárom vo vládnej limuzíne
  • Dnes úspešná vizážistka je podľa dostupných informácií na JISke
  • Boris Kollár má zlomeninu kľúčnej kosti a krčného stavca
Miroslava Fabušová Boris Kollár nehoda
Instagram/Miroslava Fabušová, TASR/Jakub Kotian
  • Bývalá misska Miroslava Fabušová sa viezla s Borisom Kollárom vo vládnej limuzíne
  • Dnes úspešná vizážistka je podľa dostupných informácií na JISke
  • Boris Kollár má zlomeninu kľúčnej kosti a krčného stavca

Predseda parlamentu Boris Kollár je známy svojou záľubou v krásnych ženách a jednu so sebou viezol aj vo vládnej limuzíne, ktorá havarovala. Web Plus 7 dní informuje, že počas nehody sedela v aute aj bývalá misska Miroslava Fabušová.

Boris Kollár sa v sobotu 24. októbra viezol vo vládnej limuzíne po ulici Svornosti v Bratislave, keď do auta na križovatke vrazilo ďalšie auto. Podľa prvých informácí boli zranené tri osoby, teda predseda parlamentu, jeho ochrankár a vodič. 

V aute sedela aj štvrtá osoba, ktorou má byť práve Fabušová. Utrpela zranenia, ktoré si vyžiadali hospitalizáciu a teraz leží na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Miroslava Fabušová bola finalistkou súťaže Miss Universe ešte v roku 2001, kedy sa rovnakej súťaže zúčastnila a Andrea Heringhová, ktorá má s Kollárom dve deti. Fabušová na seba upozorňovala najmä vylepšeniami svojej vizáže a plastikami, no neskôr sa vydala na dráhu úspešnej vizážistky. Je známa ako vizážistka celebrít.

AKTUÁLNE: Boris Kollár je pri vedomí, zlomený má krčný stavec

Kollár to nemusel prežiť

Ochrankár predsedu parlamentu Borisa Kollára (Sme rodina) mu zachránil život. Všimol si, že nemôže dýchať, lebo mal zapadnutý jazyk. V diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12 to povedal minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme rodina). 

Vďaka tomu, že si to všimol, sa podarilo predsedu parlamentu rýchlo stabilizovať,“ povedal Krajniak. Ochrankárovi poďakoval za to, že mu poskytol prvú pomoc. Keď sa Krajniak pýtal Kollára, ako sa má, povedal, že „nečakal, že bude lockdown dodržiavať až takto dôsledne.“

Nezaradený poslanec Richard Raši zaželal predsedovi parlamentu, ktorý má zlomený druhý krčný stavec, skoré uzdravenie. „Chrbtica je miesto, ktorá je v bezprostrednej blízkosti miechy a často sa končia tragicky,“ podotkol Raši.

PRIESKUM: Najdôveryhodnejším vládnym politikom je Richard Sulík. Matovič skončil ďaleko za ním

Ochrankár hrdina

Pri sobotňajšej (24. októbra) dopravnej nehode predsedu parlamentu Borisa Kollára (Sme rodina) utrpel jeho osobný ochranca zlomeniny rebier a tržné poranenie hlavy. Informovala o tom hovorkyňa ministerstva vnútra Barbara Túrosová s tým, že napriek tomu bezprostredne po nehode skontroloval stav predsedu národnej rady. Poskytol mu okamžitú prvú pomoc, pri ktorej mu spriechodnil dýchacie cesty a kontroloval životné funkcie až do príchodu rýchlej zdravotnej služby. Vodič úradu pre ochranu ústavných činiteľov absolvoval lekárske vyšetrenia, neutrpel žiadne zranenia.

Ústavní činitelia, ktorí majú pridelené vozidlo s vodičom Úradu pre ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií Ministerstva vnútra SR, ho môžu využívať nepretržite počas výkonu svojej funkcie. Program a cieľ cesty je plne v kompetencii chránenej osoby. Rovnako je výlučne na jej rozhodnutí aj to, kto sa bude spolu s ňou nachádzať ako pasažier v služobnom motorovom vozidle, ktoré užíva,“ uviedla Túrosová.

Zdroj: Pluska

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK