MS Fest opäť v Bratislave! Stretni sa so špičkami v odbore

  • Tento víkend by si určite nemal chýbať na druhom ročníku MS festu, ktorý sa bude konať v Bratislave. Témy budú všetky, od startupov, až po Internet of Things.
ms-fest-1024x401
  • Tento víkend by si určite nemal chýbať na druhom ročníku MS festu, ktorý sa bude konať v Bratislave. Témy budú všetky, od startupov, až po Internet of Things.

MS Fest, komunitná konferencia pre vývojárov a IT nadšencov, ktorí riešia vývoj aplikácii pomocou cloudu, Microsoft technológií, ale aj Open Sourcu. V Čechách sa kacia teší úspechu už osem rokov, u nás sme ju minulý rok parádne odšartovali a tento rok to bude ešte lepšie! Celá konferencia je bezplatná, tak sa rýchlo registruj na tomto odkaze.

Určite by si teda nemal chýbať na fakulte Informatiky a informačných technológií STU v Bratislave ( Ilkovičova 2 ).

Na MS Feste na Teba čaká bohatý program vo forme prednášok na témy ako Internet of Things, čo je hot téma roku 2016, kontajnerizácia s Dockerom, infraštruktúra a služby v cloude,  uvidíš ako vyzerá vývoj mobilných aplikácií a mnoho ďalšieho. Najcennejšie na prednáškach je, že o týchto témach prídu porozprávať ľudia z praxe zo spoločností ako ESET, IBM alebo Microsoft.

MS fest

zdroj fotografie: hopscotchgroupe.com

Prednáška Dušana Kocúreka zo ScrumDesk, ktorý  porozpráva o praktických skúsenostiach s agilným prístupom riadenia projektov, by ťa určite mala zaujímať, ak pracuješ na svojom projekte v teame.

Ak si ale sám, rozbiehaš svoj startup, nevieš čo a ako a hlavne z čoho, je pre teba pripravená prednáška, po ktorej budeš schopný prevádzkovať celú technickú infraštruktúru pre svoj projekt bez akýchkoľvek nákladov.

Keď si ale ten typ, ktorého nebaví len počúvať a písať si poznámky, je pripravený Arduino workshop. V rámci tohto workshopu ti budú k dispozícií odborníci na oblasť IoT, ktorý s tebou prejdú všetky nápady, podrobne sa ti povenujú a ty budeš môcť odísť s jasným pohľadom na tvoj projekt.

ArduinoCommunityLogo

zdroj fotografie:arduino.cc zdroj prezentačnej fotografie:robime.it

Bola by to ale nuda, osem hodín sa v kuse niečo učiť a tak. Takže sú pripravené aj XBOX obývačky, aby si sa trocha vyvetral, ako aj rôzne súťaže organizované partnermi konferencie.

Celý program nájdeš na tejto stránke.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech