Na Lovestream mieria megahviezdy. Teš sa na najlepšieho svetového DJ-a

  • Vrcholom festivalu bude Imagine Dragons
  • Dve svetové hviezdy mieria na LOVESTREAM
Hardwell
Hardwell, REPROFOTO: YouTube/Hardwell LIVE at Ultra Music Festival Miami 2022
  • Vrcholom festivalu bude Imagine Dragons
  • Dve svetové hviezdy mieria na LOVESTREAM

Na letný LOVESTREAM FESTIVAL mieria ďalšie svetové hviezdy. Ako sme ťa už informovali, headlinerom festivalu bude najžiadanejšia kapela súčasnosti Imagine Dragons. Kapela koncert odohrá 20. augusta 2023 na Letisku Vajnory v Bratislave.

„Po úvodnom ročníku festivalu sme chceli udržať latku rovnako vysoko, hádam sa nám to touto skvelou kapelou podarilo, teší nás to o to viac, že pôjde o 90-minútový plnohodnotný koncert, ktorý bude krásnym záverom nášho trojdňového festivalu,“ prezrádza organizátorka Silvia Nemčovičová s tým, že kvôli tomuto headlinerovi sa organizátori rozhodli pre posun v kalendári na mesiac august. „Veríme, že to všetci fanúšikovia ocenia,“ dodáva.

Organizátori festivalu momentálne oznámili ďalšie megahviezdy, na ktoré sa môžeš tešiť. Jednou hviezdou bude dvojnásobný držiteľ ocenenia Svetový DJ a nie je to nikto iný ako Hardwell. Hviezda číslo dva je miláčikom nielen ženského publika a je ním Álvaro Soler.

Hardwella môžeš poznať pre jeho úspešnú pozíciu v elektronickej hudbe, vďaka ktorej si vydobyl svetové ocenenie dídžej č.1, dokonca dvakrát.

Neprekonateľný DJ pochádza z Holandska, z mesta Breda. Už odmalička bol vyhľadávaným umelcom, práve na tanečnej scéne. v roku 2013, kedy mal len 25 rokov sa po prvýkrát stal korunovaným svetovým DJ-om No.1.

Hardwell remixoval aj pre Rihannu, Calvina Harrisa, U2 či Coldplay. Uznávaný DJ má aj svoj prelomový album, pod názvom United We Are. Hardwell sa ocitol na tých najväčších hudobných pódiách, akými boli festivaly Lollapalooza, Coachella, Creamfields, Tomorrowland či EXIT fesival a iné.

Megahviezda, ktorá sa tento rok ocitne na Lovestreame patrí medzi najklikanejších umelcov na „elektro“ scéne a má viac ako 8,6 milióna sledovateľov na Facebooku, cez sedem miliónov na Twitteri a takmer 5 miliónov na Instagrame.

Hardwell, vlastným menom Robbert Van de Corput, navštívi Slovensko a LOVESTREAM FESTIVAL v sobotu 19. augusta 2023 a festival bude zároveň súčasťou jeho svetového turné Rebels Never Die.

Sofia na LOVESTREAME

Španielsko-nemeckého speváka, ktorý do hudobného sveta vtrhol cez latino, Álvara Taucherta Solera určite poznáš na základe jeho hitu, akým je El Mismo Sol, ktorý nahral aj s Jennifer Loper. Rok na to zvalcoval všetky rádiá a hitparády skladbou Sofia.

Álvaro Soler doteraz vydal tri albumy, ktoré svojim fanúšikom podáva v trojročnom cykle. Prvý album nesie názov Eterno Agosto, druhý poznáš ako Mar de Colores a minulý rok to bol Magia. Spevák spolupracoval aj s Rayom Daltonom, Topicom či Nicom Santosom.

Álvarov otec má nemecký pôvod, jeho mama španielsko-belgický, no narodil sa v Barcelone. Neskôr sa s rodičmi presťahoval do Japonska a momentálne žije „sem-tam“ v Španielsku a „sem-tam“ v Nemecku. Možno ho nazývať aj polyglotom, keďže plynulo komunikuje po španielsky, katalánsky, nemecky, anglicky, taliansky, francúzsky a japonsky. 

Organizátori LOVESTREAMU veria, že do svojho širokého obzoru pridá aj pár slov po slovensky. Tešiť sa na neho môžeš taktiež v sobotu 19. augusta na LOVESTREAM FESTIVALE na bratislavských Vajnoroch.

Veľkolepú piatkovú šou odštartuje meno, ktoré nespochybniteľne otriaslo európskymi hitparádami. Ide pritom len o 25-ročného umelca z Nemecka, ktorý vystupuje pod pseudonymom KAMRAD.

DJ KAMRAD z Nemecka
zdroj: LOVESTREAM

 

Preslávil sa najmä svojou skladbou I Believe, ktorá sa stala hitom v podstate za noc. Song hovorí dnešnej mládeži doslova z duše. KAMRAD v ňom totiž spieva o otázkach dôvery, strachu zo záväzku a obtiažnom hľadaní pevných vzťahov v dobe sociálnych sietí. Dôkazom sú tisícky videí na platforme TikTok, milióny zhliadnutí po celom svete a viac ako 50 miliónov streamov na digitálnych hudobných platformách.

Organizátori sľubujú energickú, zábavnú šou a nezabudnuteľný zážitok pre všetkých fanúšikov mladej hviezdy, ktorá sa Slovensku predstaví 18. augusta na bratislavských Vajnoroch.

Zdroje: LOVESTREAM, YouTube/Hardwell LIVE at Ultra Music Festival Miami 2022, YouTube/Alvaro Soler - Sofia

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá