Na Ekonomickej univerzite sa ocenia najlepšie študentské projekty, súčasťou bude skvelý sprievodný program

  • Jarná univerzita je slávnostným ukončením letného semestra v rámci programu TALENTWAY na Ekonomickej univerzite, ktorého cieľom je podpora podnikania a kooperácie s praxou. Od roku 2011 zrealizovali 47 špecializovaných klubov, 168 prednášok s praxou, 182 praktických študentských projektov a podporili 9 vzniknutých študentských firiem.
11169513_964340500266642_7843198771871066789_o
archív Jarná univerzita/ Marek Ondruška
  • Jarná univerzita je slávnostným ukončením letného semestra v rámci programu TALENTWAY na Ekonomickej univerzite, ktorého cieľom je podpora podnikania a kooperácie s praxou. Od roku 2011 zrealizovali 47 špecializovaných klubov, 168 prednášok s praxou, 182 praktických študentských projektov a podporili 9 vzniknutých študentských firiem.

Poslaním TALENWAY je podpora študentov v tom, aby už počas štúdia získavali praktické skúsenosti, rozvíjali svoj potenciál, prejavili svoje najsilnejšie schopnosti a kreativitu, budovali si vzťahy a partnerstvá s praxou.

Na konci každého semestra organizuje TALENTWAY Jarnú univerzitu, čo je oceňovanie úspešných študentských projektov v kooperácii s praxou – TALENTWAY AWARDS. V tento deň ožije univerzita hudobnými a tanečnými vystúpeniami, študentskými stánkami, diskusiami, stánkami študentských organizácií a neziskových organizácií, športmi, občerstvením, winefestom a afterparty. V poradí štvrtý ročník podujatia sa uskutoční 3.mája 2017/10:00-24:00 v areáli Ekonomickej univerzity.

archív Jarná Univerzita/ Marek Ondruška

 

Program podujatia je naozaj široký. Tešiť sa môžeš na:

TALENTWAY ZONE: kde sa odprezentuje 6 klubov otvorených v letnom semestri. Súčasťou tejto zóny bude aj spomínané oceňovanie TALENTWAY AWARDS.

GASTRO ZONE: od spoločného stola s raňajkami až po večerné zahryznutie k vínku. Počas celého dňa budú k dispozíciii či už študentské stánky alebo firmy ponúkajúce rôzne gurmánske pochúťky. Nikto nezostane hladný!!!

SPORT ZONE: športu naklonení ľudia si môžu zacvičiť rannú jogu, zúčastniť sa workshopu crossfitu, zahrať si volejbal, hokejbal či vyskúšať iné športy. V rámci zóny budú k dispozíciii prezentácie športových doplnkov a stravy, ktoré ti pomáhajú zlepšovať svoj výkon.

NGOs and COWORKING ZONE: chceš urobiť svet lepším miestom? Príď do tejto zóny spoznať neziskové organizácie, záujmových iniciatívy či život v coworkingoch.

foto: archív Jarná Univerzita/ Marek Ondruška

FASHION and BEAUTY ZONE: módny priemysel budú zastupovať lokálne značky. Ich produkty si môžeš pozrieť na modelkách z modelingovej agentúry počas módnej prehliadky. Stánok bude mať v tejto zóne aj iniciatíva FASHION REVOLUTION , v ktorom sa dozvieš ako urobiť módny biznis viac zodpovedným.

BOOK/ DISSCUSS ZONE: v spolupráci s kníhkupectvom pripravujeme prezentácie najlepších kníh z oblasti biznisu.

CHILL-OUT ZONE:  určite dobre padne aj oddychová zóna, kde môžeš načerpať nové sily, pretože celodenný program Jarnej univerzity je skutočne bohatý.

FUN ZONE: odfoť svoj najlepší zážitok z podujatia, daj ho na Instagram alebo Facebook a ako poďakovanie od nás si môže odniesť svoju vytlačenú fotku.

INNOVATION ZONE:  inovácie nás bavia úplne najviac. Príď sa pozrieť, ako funguje 3D TLAČIAREŇ, ako lietajú DRONY, či jazdia ELEKTROMOBILY poprípade objav ďalšie nové technológie v oblasti biznisu.

INTERCULTURE ZONE:  veľmi sa tešíme na stánky ERASMUS študentov. Na Jarnej univerzite bude skvelá príležitosť zoznámiť sa, precvičiť si cudzí jazyk či sa dozvedieť niečo viac o živote a štúdiu v ich krajine.

WINE ZONE:  najobľúbenejšia zóna, kde sa stretneme na konci všetci. V rámci klubu AGRO- BIO ti študenti predstavia domácich vinárov a ich NAJLEPŠIE VÍNA. Do chuti ti bude hrať DJ KINET z Nu Spirit Clubu.

CULTURE ZONE:  po vyhodnotení najlepších tímov a po odovzdaní cien z tomboly, bude hlavným programom vystúpenie dvoch známych slovenských hip-hoperov s hip-hop tanečníčkami.

AFTERPARTY v NU SPIRIT CLUBE bude patričné ukončenie celého dňa. Okrem skvelých Djov na dvoch stage-och a zábavy do rána bieleho sa môžeš tešiť na zľavové kupóny na taxík od LIFTAGA.

Celodenný program bude moderovať a svojim humorom zabávať skvelý LUDVIG BAGIN.

 Zdroj: tlačová správa Jarná univerzita

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech