Na Slovensko prichádza Mindflow – produkt, ktorý ti zaručí 100 % mentálny výkon

  • Čo sa stane, keď sa stretne chemik, právnik, projekťák a dizajnér? Vytvoria produkt Mindflow, vďaka ktorému budeš zvládať napäté situácie v práci či v škole na skúške, ľavou zadnou. Prírodné látky v kapsule ti napomôžu dosiahnuť stav flow, kedy tvoj mozog dosiahne vrchol produktivity a úlohy budeš s prehľadom plniť jednu za druhou.
mindflow kolaz
Mindflow
  • Čo sa stane, keď sa stretne chemik, právnik, projekťák a dizajnér? Vytvoria produkt Mindflow, vďaka ktorému budeš zvládať napäté situácie v práci či v škole na skúške, ľavou zadnou. Prírodné látky v kapsule ti napomôžu dosiahnuť stav flow, kedy tvoj mozog dosiahne vrchol produktivity a úlohy budeš s prehľadom plniť jednu za druhou.

Čo je to Mindflow a v čom je unikátny/ lepší než iné riešenia?

Mindflow je zmes prírodných látok, ktoré posilňujú kognitívne funkcie mozgu. Tým pomáha pri mentálne náročných činnostiach ako sú niektoré druhy práce alebo štúdium. Cieľom je dosiahnuť stav flow, kedy mozog ide naplno, sme na vrchole produktivity a bez pojmu o čase odškrtávame jednu úlohu za druhou. 

Unikátny je svojou formou. Vďaka kapsule obsahuje iba čisté extrakty prírodných látok. Žiaden cukor, farbivá, konzervanty ani dochucovadlá. Naša kapsula je naviac vyrobená z rastlinnej celulózy a je takisto vhodná aj pre vegánov. 

Na akom princípe Mindflow funguje?

Účinok nastupuje približne do 20 minút a vydrží 4 hodiny. V praxi sa to u každého líši, pretože každý máme jedinečný metabolizmus a toleranciu na stimulačné látky. Časť užívateľov popisuje skúsenosť s Mindflow ako pomalý pozvolný účinok a päť až šesť hodinový stav plného sústredenia a bdelosti. 

Kombináciu látok sme navrhli pre mentálne náročnú prácu. Každá látka má svoju funkciu a niektoré fungujú v synergii pre ideálny účinok. Potlačujú únavu, podporujú sústredenie, bdelosť a uvoľnenie. Vďaka tomu môžeme lepšie vstrebávať informácie, plynulejšie sa vyjadrovať alebo zvládať prácu v krízových situáciách.

Aké účinné látky nájdeme v jednej kapsule?

Kapsule Mindflow obsahujú zelený čaj, pravý ženšen, guaranu, kofeín, vitamín B3, B6 a B12. Na kvalite surovín si zakladáme. Používame iba najlepšie extrakty prírodných látok, overené vedeckými štúdiami s certifikáciou kvality a pôvodu z krajín EÚ. Produkt je vyrábame v Českej republike.

Kto je typický zákazník Mindflow?

Väčšinu našich zákazníkov tvoria pracujúci ľudia, ktorí chcú byť v práci produktívnejší a potrebujú sa naplno sústrediť. Často ho používajú napríklad pri programovaní, písaní, tvorbe dizajnu alebo vymýšľaní marketingových kampaní. Máme ale aj zákazníkov z menej obvyklých profesií ako napr. tatéri, choreografovia, tanečníci, zvukári alebo hudobníci.  

Druhá veľká skupina sú študenti vysokých škôl, ktorým Mindflow pomáha pri učení na skúšky alebo pri skĺbení školy a práce. 

Kdo stojí za projektom Mindflow? Ako vám napadla táto myšlienka? 

Na začiatku sme boli štyria – chemik, právnik, projekťák a dizajnér. Dvaja z nás ešte stále študovali a dvaja sa rozhodli, že im práca a podnikanie dá viac ako päť rokov na vysokej škole. 

Všetci sme boli veľmi aktívni a okrem školy, práce a športu sme mali ešte kopec ďalších záujmov. Chodili sme tak často vyčerpaní po práci a po tréninguu večer na byt, kde nás čakalo ešte učenie a ďalšie povinnosti. Toto pozná asi každý študent. Skúšali sme všetko možné, od kávy, energeťákov až po rôzne doplnky stravy. Nebolo tu však nič, s čím by sme boli spokojní. Hľadali sme riešenie, ktoré by bolo nie len účinné ale aj zdravé a obsahovalo by prírodné látky. Nakoniec sme sa rozhodli vytvoriť ho sami. 

Dnes už Mindflow tím tvorí 8 ľudí. Okrem zakladajúcej štvorice v ňom nájdete aj Páju, vyštudovanú biochemičku, dokončujúci doktorát z neurovied na lekárskej fakulte. Ďalej Kaju, študentku VŠE, ktorá sa stará o chod kancelárie a komunikácie so zákazníkmi. A v neposlednom rade nášho vývojára Michala a markeťáka Dareka.

Ako prebiehal vývoj?

Od samotného nápadu až k hotovému produktu ubehlo 8 mesiacov. Najprv sme prechádzali vedecké štúdie a dávali dokopy zoznam látok na testovanie. Potom sme zostavili testovaciu skupinu, ktorá bola zložená hlavne z kamarátov a ľudí z nášho okolia. Každý tyžden sme v laboratóriu pripravovali niekoľko nových zložení, ktoré sme očíslované predávali testerom. Tí každý deň testovali jednu vzorku, bez toho aby vedeli presné zloženie a následne zapisovali výsledky. V každej týždennej várke sme pre presnosť štúdie používali aj placebo vzorky. Na celom testovaní sa celkom podieľalo cez 100 ľudí a je potrebné dodať, že všetci v zdraví prežili :)

Je Mindflow dostupný aj v iných krajinách ako na Slovensku a v Čechách?

Zatiaľ Mindflow predávame iba v Čechách a na Slovensku. Ďalšiu expanziu plánujeme na ďalší rok. V Čechách sme na trhu už sedem mesiacov, ale na Slovensku iba necelý mesiac. Mindflow je k dispozícii exkluzívne na našom webe www.mindflow.sk.  

A akej situácii sa Mindlfow momentálne nachádza a aké máte plány do budúcna?

Aktuálne sa najviac sústredíme na vianočnú kampaň. Snažíme sa ľuďom ukázať, že Mindflow môže byť aj super darček. Zvlášť pre študenta, ktorého hneď po Vianociach čakajú skúšky alebo vyťaženého pracujúceho človeka, ktorý sa potrebuje v práci naplno sústrediť a chce byť produktívnejší.

V Česku nás už ľudia poznajú a máme spokojnú a organicky rastúcu zákaznícku základňu. To isté sa snažíme docieliť aj na Slovensku, kde nás zatiaľ moc ľudí nepozná. To sa ale čoskoro zmení :) 

Funguje Mindflow všetkým alebo niekomu fungovať nemusí vôbec?

Každý z nás má jedinečný organizmus a toleranciu na stimulačné látky. Preto nikdy nemôžete mať 100% ideálny produkt pre všetkých. Chceme byť otvorení a netvrdíme, že Mindflow musí byť nutne najlepšie riešenie pre každého. 

Dnes už zo spätnej väzby od zákazníkov vieme, že väčšina z nich je s Mindflow naozaj spokojná a odporúčajú ho aj svojim priateľom. Vždy však bude niekto, pre koho je Mindflow moc silné alebo naopak slabé. Práve preto ponúkame garanciu vrátení peňazí. Ak zákazník nebude po vyskúšaní produktu spokojný, vrátime mu cenu za balenie aj poštovné. Tomu, čo robíme, naozaj veríme a to je pre nás zásadné. 

Článok vznikol v spolupráci s Mindflow.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá