Na Slo­ven­sku vznik­la prvá onli­ne mar­ke­tin­go­vá porad­ňa od Tru­ni­ver­si­ty

Lukáš Gašparík jr. / 16. júna 2015 / Lifehacking

O cha­la­no­ch z Tru­ni­ver­si­ty sme vám už písa­li, keď sa pred pár mesiac­mi vybra­li na trip po Slo­ven­sku. Vte­dy za jeden týž­deň pri­nies­li uni­kát­ne mar­ke­tin­go­vé know-how do pia­ti­ch Slo­ven­ský­ch miest. A teraz pri­chá­dza­jú s ďal­ším skve­lým pro­jek­tom.

 

S projektom Truniversity Roadtrip zožali chalani veľký úspech a aj preto sa rozhodli pokračovať v tom čo robia. Roadshow sa už skončila a tak sa zamerali na kurzy konkrétnych problematík, ktoré poskytujú v Bratislave. Za sebou už majú zopár kurzov, ktoré boli zamerané na jednotlivé nástroje online marketingu. Teraz prichádzajú s úplne novým projektom TruniversityFAQ. Je to unikátny projekt - poradňa online marketingu, v ktorej vám poradia odborníci úplne zadarmo.

 

 

Chalani vyskladali doslova “hviezdny” tím online odborníkov. Sú v ňom zástupcovia popredných slovenských online agentúr, alebo  firiem ako Pixel Federadion, či  dokonca Google. Týchto ľudí sa môžete spýtať online na akúkoľvek otázku z prostredia online marketingu a oni vám odpovedia úplne zadarmo.

 

Vyskúšajte si to na vlastnej koži priamo TU.

Nechajte si poradiť a pomôžte tak svojmu biznisu.

 

Pridať komentár (0)