Najkrajšie výhľady zo slovenských officov

  • Plat už pre nás dávno nie je prioritou. Viacerí sme sa naučili, že pár stoviek viac šťastie neprinesie - obzvlášť, keď na ne makáš v zatuchnutých priestoroch a vo firme, kde je firemná kultúra cudzie slovo.
collagecrea
  • Plat už pre nás dávno nie je prioritou. Viacerí sme sa naučili, že pár stoviek viac šťastie neprinesie - obzvlášť, keď na ne makáš v zatuchnutých priestoroch a vo firme, kde je firemná kultúra cudzie slovo.

Na výhľadoch bolo vždy niečo inšpirujúce. Bratislava síce nie sú Tatry, kde sa pred tebou rozprestrú neskutočné scenérie, no zastaviť sa na 5 minút a sledovať mesto s jeho ikonickými budovami zhora je jednoducho pocit, ktorý vie dobiť baterky.Dal som preto dokopy 4 firmy, kde ťa jeden pohľad z okna dokáže nakopnúť viac ako ranná káva.

Creatix

Creatix je tou firmou, ktorá robí veľké, ba až svetové veci – medzi klientami sú firmy ako Mastercard či Kellogg, no na Slovensku sa o nej príliš nehovorí. Je to škoda, biznis tejto slovensko-americkej spoločnosti nie je o fazuľkách. Základňa v Chicagu, pobočky v Bratislave a vo Varšave. Veľké a zaujímavé projekty.

dsc_07651

dsc_07661

dsc_07671

Ale dosť, toto je o výhľadoch. A áno, pobočka v Bratislave ponúka jeden naozaj exkluzívny. Nie som síce “ajťák”, no tu by sa mi makalo celkom fajn.

 

Launcher

Mal som tú česť Launcher si vyskúšať niekoľko mesiacov na vlastnej koži, než som odcestoval do zahraničia. Ocenil by som teda najmä super terasku, ktorá hlavne na jar, v dvadsiatkach, slúžila ako vysnený office. Pravé čaro som však objavil po večeroch, keď som počas západu slnka striedal dva výhľady – jeden na vzlietajúce lietadlá z blízkeho letiska, druhý na celé mesto.

dsc_0813

dsc_0814

Regal Burger

Ak si si myslel ako ja, že z Regal Burgeru by mal byť výhľad akurát tak na vedľajšiu hamburgráreň, tak budeš prekvapený rovnako. Regal sme si mnohí zamilovali, rýchlo expanduje a ako odmenu za dobrú robotu si mohli dovoliť office na exkluzívnom mieste – presne tam, kde Bratislava žije. Narozdiel od iných výhľadov síce nemáš pred sebou celé mesto a piatok v noci si moc pokoja asi neužiješ, no energie tu je na rozdávanie. Stačí otvoriť okno.

regal

 

regal3

zdroj fotografií:archív Regal Rooftop

 

Sli.do

Slovenský startup, ktorý môžme pokojne nazývať svetovým. Už si ani nepamätám poslednú konferu, na ktorej nebol. Sli.do robí veľké veci a to možno aj vďaka výhľadu, kde každý nájde to, čo práve potrebuje – nech sa pozrieš kamkoľvek, vidíš úplne iné mesto. Vysoké kancelárske budovy? Tehlové domčeky? Centrum s bratislavským hradom? Na čokoľvek máš chuť. To sa im potom pracuje..

img_6244

img_6237

img_6237

zdroj fotografií: archív Sli.do

Máš zo svojho officu lepší výhľad? Podeľ sa s nami v komentároch.

Fotografie boli zhotovené Nikonom.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech