Najzaujímavejšie Airbnb byty v európskych mestách #1: Budapešť

  • Hľadala som a našla 10 cool bytov v Budapešti vhodných na, či už cenovo dostupný výlet, alebo zaplakanie nad tým, že na ne nemám peniaze.
collage airbnb
  • Hľadala som a našla 10 cool bytov v Budapešti vhodných na, či už cenovo dostupný výlet, alebo zaplakanie nad tým, že na ne nemám peniaze.

#1

Za 27,90€ môžeš mať tento farebný bytík pre dvoch. Je kúsok od parlamentu a metra a nechýba mu nápaditosť. Špeciálne by som upozornila na vysoké stropy a nemenené okná. Byt si môžeš pozrieť tu.

4cba2464_original

#2

Je trocha neuveriteľné, že tento byt je za 31,50€ na noc, ale nebudem sa predsa sťažovať. Krásne zladený pre maximálne troch ľudí, ktorí tam budú chcieť zostať bývať. Vyzdvihujem špeciálne najkrajšie schody na svete a malú sedačku v kuchyni. Byt si môžeš pozrieť tu

#3

Kuchyňu z tohoto bytu som videla v mojich snoch a našla som ju v Budapešti. Zase jeden z moderných loftov s vysokým stropom, ktoré chcem všetky vlastniť. Do pozornosti by som dala kuchyňu, ale to vlastne ani netreba lebo hovorí sama za seba, rovnako ako aj krb a zaujímavé tapety. A všetko len za 35€ za noc. Môže ma tam prosím niekto zobrať? Byt si môžeš pozrieť tu.

 

#4     

Všade samé palety – sú ale lacným a pekným riešením každého kusu nábytku. Pekný podkrovný byt s vysokými stropmi len za 25 eur za noc. Byt si môžeš pozrieť tu.

#5

Prechádzame na byty pre väčšie skupiny a tento ma zaujal najmä otvoreným priestorom a výbornou cenou. Cena je z môjho pohľadu primeraná k počtu postelí a elegancii celého bytu. Vyzdvihujem zaujímavú drevenú kúpeľňu a obrovský gauč. Byt si môžeš pozrieť tu.

9172b4e1_original

#6

Je k tomuto vôbec čo dodať? Cena šialene nízka a nábytok veľmi zaujímavý – celé ako stvorené na výlet! Určite oceníš otvorené priestory a krásnu chladničku. Byt si môžeš pozrieť tu.    

#7

Veľmi svižne prechádzame z kráľovského bytu na retro apartmán v centre. Najkrajšie v ňom sú asi tapety a podlahy, avšak nezaostáva ani pomarančová chladnička a mentolová kuchynská linka. Byt si môžeš pozrieť tu.  

#8

Veľmi moderný bielo-drevený byt s vysokými stropmi, starými oknami, malým balkónom a sklenenými okrajmi postele, je naozaj pekná vizitka Budapešti. Aby toho nebolo málo, nábytok je handmade z maďarského dreva. Byt si môžeš pozrieť tu.

#9

Jeden z drahších bytov, ktorý sa ale určite oplatí. Budeš sa cítiť ako v kostole a myslím, že jediné, čo sa naň dá povedať je, že je veľký. Je naozaj, úprimne, fakt dosť veľký. Byt si môžeš pozrieť tu.

#10

Na záver som vybrala trochu iný typ bytu. Možno nie je úplne cenovo dostupný pre každého, ale aspoň si spoločne môžeme poplakať ako veľmi si tam nemôžeme dovoliť ani jednu jedinú noc, aj keď by sme veľmi chceli. Byt si môžeš pozrieť tu.

zdroj: Airbnb.com, zdroj fotografií: Airbnb.com, zdroj titulnej fotografie: inyourpacket.com/Airbnb.com

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá