Nemáš na dnes plány? Stráv sobotu na ekologickom Halloweenskom Burzoblšáku

  • Keďže vonku sa tento týždeň značne ochladilo, môžeme predpokladať, že zima už oficiálne klope na dvere
  • Každopádne, na novembrovom Burzoblšáku vám teplo rozhodne nebude chýbať
  • Na čo sa v tento pohalloweensky deň môžete tešiť?
Burzoblšák
  • Keďže vonku sa tento týždeň značne ochladilo, môžeme predpokladať, že zima už oficiálne klope na dvere
  • Každopádne, na novembrovom Burzoblšáku vám teplo rozhodne nebude chýbať
  • Na čo sa v tento pohalloweensky deň môžete tešiť?

Myslíte ekologicky

Nie ste fanúšikom fast fashion módy? Snažíte sa myslieť ekologicky aj v rámci vášho šatníka? Burzoblšák bude už tradične ponúkať kvantá second hand oblečenia, ktoré už v šatníkoch pôvodných majiteľov nemá svoje miesto. Ktovie, možno sa stanu obľúbeným kúsok práve vášho šatníka!

Hľadajte originalitu

Podobne sú na tom i naše originálne poklady vytvorené rukami šikovných remeselníkov. Popri jedinečných handmade výrobkoch, ako sú hrnčeky či voňavé mydlá, si prídu na svoje i zberatelia unikátov v podobe platní, kníh, obrazov či starožitností.

Za dobrý úmysel

Hlavnou myšlienkou tohto komunitného podujatia je, okrem udržateľnej módypodpore úžitkového remesla, i dobročinnosť. Podpora tých, ktorí našu pomoc potrebujú však prebieha dvojako. Nielen podporou ľudí v núdzi prostredníctvom tisícok kilogramov oblečenia, ale i zvieracích útulkov.

V tomto prípade, mesiac november patrí podpore útulku v Skalici. Akým spôsobom viete prispieť aj vy sami? Jednoducho si zakúpite niektorý z produktov s logom Burzoblšák. Celý zisk s týmto značením následne putuje na podporu vybraného útulku.

zdroj: Burzoblšák

Zostaňte online

Chceli by ste sa Burzoblšáku zúčastniť, no nevyhovuje vám dátum podujatia? Chceli by ste však prispieť na dobrú vec? Neváhajte a navštívte virtuálnu verziu tohto komunitného podujatia – Burzoblšák online. Na tomto e-shop nájdete všetko z aktuálnej ponuky second hand, slow fashion i handmade výrobkov šikovných remeselníkov.

Oddychujte

Burzoblšák nie len o nákupoch, ale najmä o vzájomnej komunikácii a rodinnej atmosfére, ktorú všetci návštevníci každú prvú sobotu v mesiaci zažívajú. Posedieť si budete môcť v oddychovej zóne s občerstvením a budú vás čakať aj sladké a slané pochutiny, výborné limonády, sirupy, džemy, ale aj tá najlepšia káva. Mnohé z nich sú taktiež produktom šikovných remeselníkov z domácej výroby. Preto neváhajte a príďte.

Zostaňte aktívni

Kabáty a iné vrstvy oblečenia si, samozrejme, môžete odložiť v pripravenej šatni. Pre všetkých návštevníkov, malých i veľkých, budú prichystané, outdoorové hry.

Vaše deti tradične zabavíme na tvorivých dielňach, maľovaním na tvár a divadielku o 11hod., ktoré je zorganizované s finančnou podporou MČ Ružinov. V prípade priaznivého počasia bude vonku pripravený dokonca aj skákací hrad.

zdroj: Burzoblšák

Dôležité termíny

No a na záver máme pre vás niekoľko dôležitých termínov. Ten nasledujúci decembrový Burzoblšák sa bude tradične konať v prvú sobotu v mesiaci, teda 7.12 a novoročný Burzoblšák sa, podobne ako každý rok, uskutoční až 11.1., čiže druhú sobotu v mesiaci. A bude naozaj výnimočný, pretože je to jubilejný 50. Burzoblšák!

Pre všetkých, ktorí sa opäť alebo len po prvýkrát chystajú na Burzoblšák – trh, organizátori sa na vás tešia už 2. novembra 2019 v tradičnom čase od 8.00-14.00 hod. na Drieňovej 16 v Bratislave!

Facebook udalosť: https://www.facebook.com/events/2319043261745343/

Rezervácie miest na: www.burzoblsak.sk/registracia

Zdroj: TS

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech