Nike spúšťa „predplatné“ na tenisky, nový pár pošle pokojne aj každý mesiac

  • Nike spúšťa predplatné pre tenisky
  • Deťom, ktorým rastie noha, pošle nový pár pokojne aj každý mesiac
Ilustračné foto Unsplash.com
  • Nike spúšťa predplatné pre tenisky
  • Deťom, ktorým rastie noha, pošle nový pár pokojne aj každý mesiac

Americká obuvná spoločnosť Nike má riešenie pre všetky deti, ktorým rastú nohy príliš rýchlo a ešte rýchlejšie sa im mení vkus. Ako uvádza portál USA Today, spoločnosť verí, že nový program v podobe „predplatného“ bude pre rodičov predstavovať „najlepšieho priateľa“ a zbaví ich zbytočného nakupovania obuvi každých pár mesiacov.

Nike program testoval počas dvoch rokoch pod názvom „Easy Kicks“, do ktorého sa prihlásilo 10-tisíc členov.

Ušetria rodičia s najmenšími

Program bude najvýhodnejší pre rodičov s deťmi od 2-10 rokov, ktorí pre ne musia pravidelne kupovať nový pár topánok každých pár mesiacov, ak nie častejšie. Za 20-30 dolárov (18-27 eur) mesačne im každý jeden, dva alebo tri mesiace pošle nový pár. 20 mesačný plán stojí 240 dolárov, pri ktorom dieťaťu pošlú 4 páry topánok. 30 mesačný plán so šiestimi pármi stojí 360 dolárov.

Záleží však ale aj na tom, akú značku či model dieťa alebo rodič vyberie. Napríklad pri výbere Air Maxov alebo Converse, ušetria oproti bežnej cene členovia klubu až 50 dolárov na každom páre.

Ak však rodič nevie pri rýchlom raste detskej nohy určiť, akú má dieťa veľkosť topánok, Nike to vyriešil elegantným magnetickým pravítkom, ktoré prichádza v balení.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Czy Wasze pociechy dobrze czują się przed obiektywem,czy raczej stronią od robienia im zdjęć📸👦🏼👧🏼 • Patryk to zdecydowanie urodzony #model 😂 na widok aparatu sami widzicie,pozę przyjmuje bez zastanowienia,niestety starszy syn zrobił się wstydliwy i przez to rzadziej tą chęć okazuje,a może po prostu wdał się w tatusia 🤷🏼‍♀️ —— #chlopak #chłopak #chlopczyk #kidsmodels #dziecko #wakacje #fryzura #lizak #pozowaniedozdjecia #sesjadziecieca #nowafryzura #nowafryzurka #mojsynek #kochamgoscia #słodziak #łobuz #sandaly #nikekids #nikekidsshoes #koszulka #koszulkawgwiazdki #sunrayprotect #nikesunrayprotect

Príspevok, ktorý zdieľa Katarzyna • Anna (@cute_hooligans_and_mommy),

Všetky tenisky sa využijú

Detský trh je pre Nike jeden z najrýchlejšie sa rozširujúcich segmentov a programom, v ktorom sa dajú tenisky predplácať chce zraziť na zem stále rastúceho konkurenta Adidas.

Na nápade je zároveň kľúčové aj to, že keď dieťa tenisky vynosí, predplatiteľ ich vráti a použijú sa na dobročinné účely. Často rodičia nevedia, čo s malými vecami po svojich potomkoch, preto aj Nike prišiel s týmto recyklovateľným a udržateľným nápadom.

Zdroj: USA Today, Nike

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK