Nová vlna čistých technológií, to ponúka slovensko-fínsky startup Solved

  • Fínsko-slovenský startup Solved už má za sebou desiatky vyriešených projekt v minulom roku. Jedná sa o projekty z oblasti živtoného prostredia a energetickej závislosti.
image_1423059659.jpeg
  • Fínsko-slovenský startup Solved už má za sebou desiatky vyriešených projekt v minulom roku. Jedná sa o projekty z oblasti živtoného prostredia a energetickej závislosti.

 

 

V minulom roku pomohol startup Solved vyriešiť viac ako stovku zložitých ekologických a energetických problémov. Tento multidisciplinárny a globálny nástroj plný expertov vo svojich oblastiach sa momentálne skladá z viac ako 500 odborníkov z 200 firiem zo 40 krajín sveta. „Vzhľadom k tomu, že v dnešnej dobe už môže byť kopa vecí online, je aj riešenie týchto problémov jednoduchšie a odborníci sú dostupnejší, ako keby museli za každým projektom cestovať. Prostredníctvom našej platformy sa môžu spájať odborníci z celého sveta a riešiť tak dnešné globálne problémy“, povedal CEO Solved Janne Hietaniemi.

 

 

Solved je vlastne online poradenská služba v oblasti životného prostredia. Odborníci, ľudia môžu jednoducho pridávať svoje projekty, problémy, a odborníci z celého sveta sú schopní im prostredníctvom tejto platformy pomôcť, prípadne ponúknuť aj konkrétne riešenie problému. „Solved poskytuje ľudom prístup k celosvetovým skúsenostiam odborníkov v oblasti tzv. čistých technológií, a to všetko online. Tímy tak môžu pracovať kdekoľvek na svete a byť stále v spojení. Táto digitálna platforma umožňuje virtuálnu spoluprácu a plynulý workflow, vrátane online diskusie a riešenie problémov prostredníctvom správ a videa“, prezradil riaditeľ R&D Slovák Radoslav Mizera.

 

Solved má do nového roku 2015 veľké plány a chce aj naďalej napredovať a poskytovať riešenia, ktoré pomôžu vyriešiť množstvo globálnych a energetických problémov.

 

 

 

 

 

zdroj: solved.fi

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK