Nový film s Chrisom Hemsworthom sa stáva najúspešnejším debutom v histórii Netflixu 

  • Chris Hemsworth, ktorého poznáme najmä ako Thora vo filmoch od Marvelu, neskrýva radosť
  • Nový akčný film Extraction, v ktorom si zahral hlavnú rolu búra rekordy v sledovanosti
Netflix
  • Chris Hemsworth, ktorého poznáme najmä ako Thora vo filmoch od Marvelu, neskrýva radosť
  • Nový akčný film Extraction, v ktorom si zahral hlavnú rolu búra rekordy v sledovanosti

Herec Chris Hemsworth a tím okolo akčnej novinky Extraction sa nestačí čudovať z masívneho úspechu tohto kúsku. Chris na svojom Instagrame prezradil, že novinka, ktorá mala premiéru koncom apríla, zaznamenala rekordnú sledovanosť. Už v prvý týžden, od zverejnenia na stremovacej platforme Netflix, si akčný trhám pozrelo neuveriteľných 90 miliónov divákov. Tieto čísla stavajú Extraction do pozície najlepšieho debutu v histórii Netflixu.

V roku 2019 v zozname najobľúbenejších filmov na svete zvíťazilo „Murder Mystery“ s Adamom Sandlerom a Jennifer Aniston v hlavnej úlohe. Netflix tvrdí, že film si už do troch dní od premiéry pozrelo 31 miliónov divákov. Na druhom mieste za rok 2019 bol „6 Underground“ v hlavnej úlohe s Ryanom Raynoldsom. Tento snímok si v prvých štyroch týždňoch pozrelo 83 miliónov divákov. Pódiové umiestnenie si uchmatol aj obľúbený Pixar so svojím „The Incredibles 2″.

Ak je reč o pôvodných kúskoch z dielne Neflixu, po 6 Underground“ sa ukážkovo darilo aj The Irishmanovi od Martina Scorseseho. Irčana si pozrelo 26 miliónov divákov. 

Ak sa teda informácie, ktoré poskytol Chris Hemsworth potvrdia, Extraction má skutočne dobrú šancu byť v tohtoročných zoznamoch vysoko.

O čom je Extraction?

Tyler Rake je žoldnier vycvičený tak efektívne, že sa takmer ničoho nebojí. Navyše nemá čo stratiť, čo ho robí obzvlášť nebezpečným. Keď však prijme príkaz na záchranu syna medzinárodného drogového baróna pred únoscami, neuvedomuje si, aké veľké riziko podstupuje. Misia plná drog, zbraní a nebezpečenstva. Táto akcia navždy zmení život Tylera a uneseného chlapca.

Napínavý thriller režíroval Sam Hargrave. Producentmi sú Joe Russo, Anthony Russo, Mike Larocca, Chris Hemsworth, Eric Gitter a Peter Schwerin. Ak si ho ešte nevidel, určite mu daj šancu.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech