Obľubená značka ti na letný festival požičia úplne zadarmo svoj batoh

  • Ak miluješ kožené veci ale zvádzaš morálny boj, UASHMAMA ti prináša papierové riešenie. A rozdiel nespozná nikto
  • Udržia všetko. Nosia ich deti aj dospelí. Vydržia aj teplé aj studené, lebo veď sú vhodné aj do kuchyne aj na Antarktídu
  • Vezmi batoh na festival a presvedč sa na vlastnej koži
archív UASHMAMA
archív UASHMAMA
  • Ak miluješ kožené veci ale zvádzaš morálny boj, UASHMAMA ti prináša papierové riešenie. A rozdiel nespozná nikto
  • Udržia všetko. Nosia ich deti aj dospelí. Vydržia aj teplé aj studené, lebo veď sú vhodné aj do kuchyne aj na Antarktídu
  • Vezmi batoh na festival a presvedč sa na vlastnej koži

Za celým týmto ekologickým dielom, ktoré sa predáva pod značkou UASHMAMA, stoja Taliani. Robota je poctivá a ručná. Nápad je neprekonateľný. A taliansky zmysel pre detail dokonalý. Módne nazeranie bezpochyby tiež. Ak sa ešte takéto porekadlo nehovorilo, tak odteraz by sa malo začať, že Talian vie spraviť dobrú módu a ešte lepšiu eko módu!

Čítaj TU >>  Dve kamarátky priniesli na Slovensko značku, ktorá ponúka výrobky z prateľného papiera 

Naozaj sa dajú prať a môžu aj zmoknúť

To je síce pekné, ale len málo kto tomu verí. A pravda je taká, že keď si kúpiš tašku za celkom veľa peňazí, nechceš k nej pristupovať metódou pokus-omyl. Produkty od UASHMAMA spĺňajú atribúty úplne bežnej tašky. Môžeš s ňou robiť čo chceš a nie – nemusíš na ňu dávať obzvlášť veľký pozor. Hoci je z papiera.

Návod na to, ako sa o znečistený papierový povrch batohu postarať, nájdeš krok po kroku zhrnutý v jednej z ich instagramových stories. Značka zmietla pochybnosti všetkých potencionálnych pochybovačov o ich patente zo stola a urobila pár reálnych výskumov. Tie potvrdili, že výrobky sa v kontakte s vodou správajú úplne normálne. Môžeš teda pokojne aj zmoknúť.

archív: uashmama
zdroj: archív uashmama

Pekný Instagram a láska k UASHMAME

Začiatkom leta prišla spolu s festivalmi aj veľká akcia. „Požičiavame dva menšie batôžteky Memmino na akýkoľvek letný festival, či už na Slovensku alebo vo svete. Stačí nám napísať správu. Touto akciou chceme ukázať, že naše tašky a batohy z prateľného papiera zvládnu akékoľvek podmienky a že udržateľné výrobky môžu byť nie len prospešné pre našu planétu, ale aj veľmi štýlové,“ povedala pre Startitup Lucia Oriešková z UASHMAMA.

Celá paráda nie je len tak. Postup je taký, že ak po batôžku dlhšie túžiš, napíšeš dievčatám. Ony si ťa potom musia vybrať. Ak pekne fotíš a si aktívny na sociálnych sieťach, máš najväčšiu šancu.

Batoh požičiavame maximálne na týždeň, aby sme stihli veľa akcií a požičať ho čo najviac záujemcom. Slúžia nám na to už viaceré batôžky. Pretože logistika je to najnáročnejšie, čo v tomto projekte musíme zvládnuť. Niekedy je to masaker,“ hovorí Mária Duffeková z UASHMAMA

Záujemcovia nemusia platiť žiadnu zálohu

Je to o maximálnej vzájomnej dôvere medzi tebou a dievčatami. „Chceme od nich len jedno – aby si festival naplno užili a s láskou nosili UASHMAMA batoh. No a poslali pár fotiek samozrejme. Tá dôvera sa nám vracia, máme iba pozitívne skúsenosti,“ dodáva Mária. A čo s ruksami, ktoré už boli požičané? „Batohy ďalej nepredávame, ale tento rok uvažujeme, ako by mohli niekomu urobiť radosť. Dozviete sa to,“ prezrádza Mária Duffeková.

Najlepšie na tom celkom je, že batohy sú medzi ľuďmi, v bežnom živote. To je ich úlohou.

ArtFilm Fest aj Nórske fjordy

Polovica leta za nami a festivalové Memmino putuje. „Absolvovalo už Košický Artfilm Fest s Veronikou, Filmový festival v Karlových Varoch s Jankou, trenčiansku Pohodu s Luckou a Niki a belgický Tomorrow land s Veronikou. Okrem festivalov sme naše Memmino požičali aj Zuzke na výlet do Nórska,“ dodáva Lucia. Spätná väzba je veľmi dôležitá a nevyhnutná. Všetky do jednej vyzdvihli kvalitu a funkčnosť.

 

Spätná väzba je najlepšie zadosťučinenie. A tak si dievčatá požičali a cestovali. A napísali.

Zuzka (trip po Nórsku): Veľmi dobre sa mi s ním cestovalo. Úplne mi stačil do lietadla, do prírody ale aj do mesta. Zažil dážď v nórskych fjordoch, vysedávanie v nórskych kaviarňach či prechádzky v nórskej prírode. Sedela mi jeho veľkosť, farba, rozmiestnenie vreciek a aj to, ako sa nosí. Hodí sa ku každému oblečku, aj do prírody aj do mesta. Je super.

Veronika (Tomorrowland v Belgicku): Mne sa ruksačik veľmi páči. Dúfam, že sa mi podarí si ho čím skôr kúpiť. Skvelé sú odnímateľné ramienka, je to veľmi praktické. Vrecko, ktoré sa nachádza zo zadu batohu je ideálne na mobil, v ruchu festivalu som zvonenie nepočula, ale na chrbáte cítila vibrovanie mobilu a teda som vedela, že mi niekto volá. Má krásne, kvalitné spracovanie a na pohľad by ste neverili, že je z papiera.

Lucka (Pohoda festival): Batoh je veľmi praktický, skvele sa nosí, bola som sama prekvapená koľko toho zvládne a vydrží. Zniesol aj troška upršanú tohtoročnú Pohodu.

Veronika (Artfilmfest): Batoh je super, zmestila som tam všetko, čo som potrebovala – fľašu na pitie, dokonca aj tablet. Bola som zvyknutá na väčšieho brata, batoh Memmo, bála som sa, že doň nevmestím, čo potrebujem, to sa nestalo.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech