Očkovanie „majú v paži“. Do špeciálneho projektu sa môžeš zapojiť aj ty, niektoré známe tváre to už urobili

  • Reklamná agentúra na trh prišla s kampaňou, ktorá má hĺbku
  • Spojiť chcú všetkých „mámvpažistov"
Ilustračný obrázok
Ilustračný obrázok, tasr/AP Photo/Armando Franca, instagram/maros_molnar
  • Reklamná agentúra na trh prišla s kampaňou, ktorá má hĺbku
  • Spojiť chcú všetkých „mámvpažistov"

Pandémia koronavírusu dala zabrať každému. Turizmus je na kolenách snáď v každej krajine, počet psychicky chorých narastá, obete sú častejšie zavreté za dverami domov s tyranmi a lekári melú z posledných síl.

Zisk poputuje zdravotníkom

Najmä v predchádzajúcich mesiacoch to boli práve lekári, ktorí v práci trávili viac času, ako doma. Sotva sa počas leta stihnú nadýchnuť a už ich bude, pravdepodobne, čakať ďalšie čierne obdobie.

Nenahraditeľné miesto zdravotníkov chce pozdvihnúť aj projekt „Mám to v paži“, ktorý vznikol pod hlavičkou agentúry PS:Digital. Tí sa rozhodli vytvoriť tématické tričká a tetovačky, ktorých nosením ľudia ukážu, že vakcínu už majú pichnutú „v paži“.

Ľudia z agentúry na spoluprácu oslovili šikovných dizajnérov, Petru Dočekalovú a Tomáša Rybára, ktorí návrhy produktov vymysleli.

„Celý zisk z predaja poputuje Slovenskej komore sestier a pôrodných asistentiek. Reklamnú kampaň zastrešila agentúra PS:Digital, grafický návrh a programovanie webovej stránky pripravilo ljstudiocreatives,“ uvádza projekt Mám to v paži.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa PS:Digital (@psdigital)

Pridať sa môže ktokoľvek

Ak sa ti produkty z dielne tohto projektu neujdú, nemusíš zúfať. Tetovačku si môžeš zadovážiť aj virtuálne, pomocou filtra. „Funguje primárne na prednú kameru, takže je ideálny na dokonalé selfie s vašou virtuálnou tetovačkou. Tetovačka sa umiestňuje na odhalené rameno, presnú polohu nastavíte pohybom tváre,“ uvádzajú na svojom webe.

Do kampane sa zapája aj množstvo známych tvárí. Kondičný tréner Maroš Molnár, ktorého mnohí poznajú z televíznych obrazoviek, si fotografiu s tetovačkou umiestnil na svoj profil tiež.

„Táto téma rozdeľuje spoločnosť a ako prvé chcem napísať: Aj ja chcem prispieť k tomu, aby sme sa mohli vrátiť do normálu, lebo mi záleží na zdraví, na vzdelaní detí, mládeže, na športe, na kultúre, na živote, na psychickom zdraví, na rodine, na práci. Preto som sa rozhodol takto verejne podporiť mamtovpazi.sk,“ píše na Instagrame tréner.

Jedným dychom dodáva, že pre podobný krok sa rozhodol sám, bez donútenia. O projekte už informovala aj komička Simona Salátová či fyzik Samuel Kováčik, ktorého mnohí poznajú najmä pod prezývkou Vedátor.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Maros Molnar | Fitness (@maros_molnar)

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Vedátor (@vedator_sk)

Zdroje: mamtovpazi.sk, PS:Digital

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech