Očkovaných mRNA vakcínami neberieme, píše v inzeráte firma. Jej konateľ má občianske združenie zarábajúce na hoaxoch

  • Na sociálnych sieťach sa objavil inzerát
  • Zamestnávateľ píše, že nezamestná ľudí, ktorí sú zaočkovaní mRNA vakcínami
  • Inzerát patrí spoločnosti Alvest Mont, ktorá sa venuje projektovaniu čistiarní odpadových vôd aj ich realizáciám
  • Jej konateľ Pavol Pijak sa vo voľnom čase venuje občianskemu združeniu Obroda Slovanov
  • Združenie ponúka knihy, ktoré tvrdia, že skutočne nebezpečné je očkovanie a nie koronavírus
Inzerát
Unsplash/Facebook, Sam Moqadam, Prečo médiá mlčia
  • Na sociálnych sieťach sa objavil inzerát
  • Zamestnávateľ píše, že nezamestná ľudí, ktorí sú zaočkovaní mRNA vakcínami
  • Inzerát patrí spoločnosti Alvest Mont, ktorá sa venuje projektovaniu čistiarní odpadových vôd aj ich realizáciám
  • Jej konateľ Pavol Pijak sa vo voľnom čase venuje občianskemu združeniu Obroda Slovanov
  • Združenie ponúka knihy, ktoré tvrdia, že skutočne nebezpečné je očkovanie a nie koronavírus

Na sociálnych sieťach, konkrétne v skupine Prečo médiá mlčia, sa objavil inzerát na projektovanie strojných zariadení do Žiliny. Na tom by nič nebolo neobvyklé keby inzerát nepodmieňoval prijatie do zamestnania nezaočkovaním sa vakcínami mRNA. „Neberieme očkovaných mRNA vakcínami,“ píše sa v inzeráte spoločnosti Alvest Mont. Inovatívnu metódu mRNA alebo Messenger RNA využívajú vakcíny od spoločnosti Moderna alebo Pfizer/BioNTech.

zdroj: Facebook/Prečo médiá mlčia

Či naozaj spoločnosť odmieta zamestnávať očkovaných ľudí mRNA vakcínami a prečo práve mRNA vakcínami sa nám nepodarilo zistiť. Telefónny kontakt bol obsadený a na otázky emailom nám neprišla žiadna odpoveď.

Už v minulosti sa objavili prípady, keď niektoré prevádzky na Slovensku zakazovali nezaočkovaným vstup do svojich prevádzok. Paradoxne, o diskriminácií v súvislosti s vakcínami sa hovorí len pri nezaočkovaných jedincoch, pritom prax zo Slovenska ukazuje opak.

Konateľ predáva knihy, ktoré tvrdia, že vakcinácia je nebezpečná 

Spoločnosť Alvest Mont sa venuje projektovaniu čistiarní odpadových vôd ale aj realizáciám čistiarní odpadových vôd ako i dodávkam čerpadiel.

Ako konateľ spoločnosti je uvedený Pavol Pijak z Prahy, ktorý podľa obchodného registra figuruje ako konateľ na Slovensku aj ďalších dvoch fungujúcich s.r.o. spoločnostiach. Okrem podnikania sa venuje aj občianskemu združeniu Obroda Slovanov. Združenie sídli na takej istej adrese ako jeho bývalí spoločníci, zrejme rodinní príslušníci s rovnakým priezviskom.

Cieľom hnutia je „podpora, výroba a rozširovanie písomných materiálov za účelom duchovného obrodenia Slovanov a slovanských ideí a myšlienok“. Zároveň nás vraj chce oslobodiť od „súčasného mylného duchovného stavu, ktorý nám bol „zákerne“ implantovaný Vatikánom a Západom.“

zdroj: Obroda Slovanov

Občianske združenie predáva knihy s veľavravným názvom „Zbytočná vakcinácia“ alebo „Nebezpečná vakcinácia“ od neznámeho autora Pavla Petra Kysuckého.

Druhá zmienená kniha má podtitulok „Ako odstrániť mRNA vakcíny z tela“. Názvy kapitol tiež čo to napovedia, napríklad „Prečo neverím demokratickým lekárom“, „Okamžitá jednoduchá liečba koronavírusu“ alebo „Prečo je vakcínovanie proti koronavírusu nebezpečné.“

Vakcíny mRNA sú dlhodobo terčom hoaxov

Vakcíny mRNA sú dlhodobo terčom hoaxov, ktoré tvrdia, že vakcína dokáže spôsobiť zmenu DNA, masové úmrtia, neplodnosť alebo je dokonca prostriedkom na začipovanie a následné zotročenie ľudí elitami na čele s Billom Gatesom, George Sorosom, ktorým má asistovať známy imunológ Anthony Fauci. Ide už o viackrát vyvrátené hoaxy.

Francúzsko dokonca zaznamenalo prípady, keď influencerom ponúkali odmeny za očierňovanie mRNA vakcín a tvrdenia, že tieto vakcíny spôsobujú masové úmrtia.

Veril konšpiráciám o očkovaní, teraz leží na JIS. Prečítaj si príbeh muža, ktorý si myslel, že je neporaziteľný

Vakcíny mRNA využívajú messenger RNA na spustenie jedného konkrétneho koronavírusového proteínu. Tento proteín naštartuje imunitnú odpoveď, akoby došlo ku skutočnej koronavírusovej infekcii (vakcína ale nedokáže nikoho nakaziť koronavírusom ako to prezentujú dezinformácie). Odpoveď imunitného systému, prezývaná ako imunizovanie, neskôr spôsobí, že imunitný systém môže ľahšie bojovať s koronavírusom a začkovaný jedinec sa s väčšou pravdepodobnosťou vyhne ťažkému priebehu.

Zdroje: Obchodný register, Obchodný register

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie