Online pomoc neziskovým organizáciám je stále aktuálna: Pomôž Digitálnym anjelom robiť ešte viac dobrých skutkov

  • Dobrých ľudí sa predsa všade veľa zmestí, a to platí aj o nekonečnom priestore internetu
  • Vedel si, že aj digitálny svet má svojich anjelov?
  • Dobrých ľudí sa predsa všade veľa zmestí, a to platí aj o nekonečnom priestore internetu
  • Vedel si, že aj digitálny svet má svojich anjelov?

Nezištná snaha organizácií, ktorých cieľom nie je vlastný profit, ale šírenie dobra, je v našom svete veľmi vzácna. Jednou z týchto vzácností sú aj Digitálni anjeli, ktorí prepájajú neziskové organizácie s dobrovoľníkmi z online sveta marketingu, webu a designu. Popritom inšpirujú  k dobrým skutkom aj širokú verejnosť.

Projekt vznikol vďaka Digital Marketing Clubu a za jeho podporovateľa sa hlási aj Google Partners. Digitálni anjeli poskytujú prostredníctvom dobrovoľníkov odbornú pomoc neziskovým organizáciám a dobročinným projektom. Cieľom je, aby neziskovky mohli efektívnejšie napĺňať svoje poslanie aj s využitím nástrojov, ktoré marketing ponúka.

Myšlienku „pomáhať tým, ktorí robia svet krajším,“ šíria s cieľom zvýšiť mieru pozitívneho dopadu na nás všetkých. Najspoľahlivejšími sprievodcami digitálnym marketingom sú predsa tí, ktorí s ním majú bohaté skúsenosti a dokážu ich efektívne využiť v záujme celej našej spoločnosti.

zdroj: Digital marketing club

Fakt, že neziskové organizácie vítajú spolupráce s marketérmi sa odzrkadľuje aj na doterajšom počte registrácií do tohto projektu. O pomoc dobrovoľníka požiadalo už viac ako 120 neziskových organizácií a 200 zaregistrovaných dobrovoľníkov sa rozhodlo nezištne pomáhať.

Proces prepájania za uplynulé roky prebiehal individuálnym spôsobom prostredníctvom aktivity jednotlivých členov projektu. Zvyšujúci sa záujem neziskových organizácií o pomoc marketérov však nie je možné ďalej týmto spôsobom dostatočne rýchlo a efektívne vyriešiť. To je dôvodom, prečo sa Digitálni anjeli rozhodli pre inováciu. Celkové zefektívnenie prepájacích procesov bude mať na zodpovednosti nový automatizovaný CRM systém, vďaka ktorému sa spolupráca neziskových organizácií a dobrovoľníkov uľahčí, urýchli a umožní vznik väčšieho počtu prepojení. Zavedením nového CRM systému sa prepájanie zautomatizuje a umožní sa poskytovanie feedbacku aj celkovej kontroly kvality prepájaní.

Ako to však v neziskových organizáciách býva, chuť pomáhať je obrovská, ale financií nie je dostatok. Rozhodli sa preto zorganizovať zbierku na tento automatizovaný CRM systém.

Digitálnym anjelom zostáva už len niekoľko dní na to, aby vo svojej zbierke vyzbierali potrebnú sumu na pokrytie všetkých nákladov na jeho naprogramovanie.

zdroj: Digital marketing club

Každý, kto sa ich rozhodne podporiť, má na výber z niekoľkých anjelských odmien, a to vstupenky na konferenciu „Make it digital“, webinár od Digitálnej Univerzity, polročné štúdium na Digitálnej Univerzite, či anjelský certifikát. Najkrajšou odmenou však na konci dňa je príjemný pocit z toho, že pomôžeš, aby aj naďalej v našom svete kvitlo dobro. 

Nezabúdaj, že každý jeden z nás môže prispieť k niečomu peknému. Pomôžte Digitálnym anjelom dotiahnuť tento proces do cieľa, aby mohli šíriť stále viac dobra v našej spoločnosti.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech