Podnikaniu na Slovensku vo veľkom pomáhajú technológie. Toto sú tie najlepšie projekty, o ktorých by si mal vedieť

  • V našom seriáli Od snov k biznisu sme ti priniesli niekoľko zaujímavých príbehov väčších aj menších slovenských spoločností, ktoré majú jednu vec spoločnú
  • V súčasnosti im rácu mimoriadne uľahčujú moderné technológie
collage
Youtube
  • V našom seriáli Od snov k biznisu sme ti priniesli niekoľko zaujímavých príbehov väčších aj menších slovenských spoločností, ktoré majú jednu vec spoločnú
  • V súčasnosti im rácu mimoriadne uľahčujú moderné technológie

Od mája sme ti pravidelne prinášali inšpiratívne príbehy slovenských podnikateľov, ktorí svet okolo seba menia k lepšiemu aj vďaka technológiám. V našom seriáli, ktorý sme vytvárali v spolupráci so spoločnosťou Orange, Od snov k biznisu, sme navštívili holičstvo, veterinárnu kliniku aj slovenských hokejistov. Tak si to poďme zrekapitulovať.

Prvým videom zo seriálu Od snov k biznisu nás previedol Vladimír Janček, riaditeľ oddelenia marketingu Slovenského zväzu ľadového hokeja. Prezradil, aký je typický slovenský fanúšik, aké technologické novinky sú využívané vo svete hokeja, ako sa šport zmenil za posledné roky aj to, čo si myslí o budúcnosti hokeja na Slovensku.

Krátko na to sme navštívili vychytené bratislavské holičstvo plné pohodovej atmosféry, MMG Freedom Barbers. Maroš Ihnát „Palermo barber“, jeden zo zakladateľov myšlienky vytvoriť miesto čisto pre pánov prerozprával svoj biznis príbeh, koľko si zákazník za strihanie v jeho holičstve počká a aj to, prečo dnes už nemusí objednávky zapisovať do diára.

Vedel si, že aj mesto Šaľa je smart city? Primátor mesta Jozef Belický taktiež v našom videu vysvetľuje to, čo ho motivovalo k práci ktorú robí a prečo je preňho Šala výnimočná.

Svet investícií nám zase predstavila spoločnosť Across Private Investments. Ako sa takáto firma stavia k systematickému investovaniu, slovu náhoda, ako je to s emóciami vo svete financií aj ako je možné prepojiť investovanie s dobrým jedlom, to prezradil CEO firmy, Maroš Ďurik. Navyše reč padla aj na moderný trend vkladania svojich úspor do kryptomien.

Nuž a posledným, koho sme s našou kamerou navštívili, bola piešťanská veterinárna klinika Zverland. Katarína Čentešová, jej zakladateľka, si pospomínala na medicínske techniky využívané pred desiatimi rokmi a porovnala ich so súčasnosťou, zhodnotila výhody súčasnej doby. Navyše prišla reč aj na novinku v slovenskej legislatíve – zákon, ktorý uznal, že zviera nie je vec.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech