Pred prezidentským palácom sa už oddychuje. Policajti za bieleho dňa z fontány vyťahovali nahého chlapa

  • Atmosféra je na Hodžovom námestí od včerajška diametrálne odlišná
  • Niektorí svoj boj ešte nevzdali a pred palácom stoja aj dnes
  • Atmosféra je na Hodžovom námestí od včerajška diametrálne odlišná
  • Niektorí svoj boj ešte nevzdali a pred palácom stoja aj dnes

O protestoch, ktoré sa včera diali v blízkosti prezidentského paláca sme ťa už informovali. Stihli toho dosť, to nemôžeme poprieť. Napadli novinára, ktorý pred nimi musel utiecť, výrazne ochromili dopravu v hlavnom meste, pričom jeden z autobusov zablokovali a pourážali politikov aj hlavu štátu. Na neohlásenej demonštrácii sa stretli sa stovky nespokojných Slovákov, ktorí bojovali proti pandemickým opatreniam.

❌ DO DEMONŠTRÁCIE SME SA NEZAPOJILI ❌Vodič linky 80 po presmerovaní na obchádzkovú trasu uviazol v podjazde na…

Posted by Dopravný podnik Bratislava on Thursday, July 29, 2021

Skupinky protestujúcich sprevádzali výkriky ako: „Rúško dole, hlava hore,“ či: „Vakcína je vražda.“ Protestujúcich z ulíc vyhnali až ťažkoodenci a polícia začala hneď ráno zháňať videá zo stretnutia. Činy antivaxerov majú mať následky.

Do ulíc sa niekoľkí vrátili aj dnes a pár desiatok z nich postáva pred prezidentským palácom. V rovnakom čase, len pár metrov od nich organizuje politické hnutie Progresívne Slovensko manifestáciu na podporu očkovania. Polícia už ráno informovala, že sú na situáciu pripravení, nech by sa stalo čokoľvek.

Dnes je však atmosféra na Hodžovom námestí podstatne uvoľnenejšia. Zatiaľ čo brány paláca včera strážili policajti pred ryčiacim davom, dnes je na rovnakom mieste „nudistická pláž“, informuje polícia na sociálnej sieti.

HODŽOVO NÁMESTIE SI POMÝLIL S NUDISTICKOU PLÁŽOU 🤦‍♂️👉Krátko po 17.30h bola hliadka PZ vyslaná na Hodžovo námestie,…

Posted by Polícia SR – Bratislavský kraj on Friday, July 30, 2021

Policajti tam totiž aj dnes museli zasahovať, z fontány vyťahovali nahého chlapa. Mestskí policajti zjavne opitého muža vytiahli a odovzdali ho hliadke štátnych policajtov. Tí ho eskortovali na príslušné policajné oddelenie, pretože sa svojim činom dopustil protiprávneho konania. Policajti na Facebooku ubezpečujú, že voči 35 ročnému Bratislavčanovi bude vyvodená trestnoprávna zodpovednosť.

Zdroje: Startitup, Polícia

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech