Rád prezrádzaš filmové spoilery? Na Slovensku vznikla linka, kam môžeš zavolať a vyrozprávať sa

  • Je jediná svojho druhu a na celom svete ju nájdeš len na Slovensku
  • Vznikla v spolupráci agentúry MUW Saatchi&Saatchi a ČSOB a bude fungovať presne tri týždne
  • Okrem linky ťa čaká aj Kino Billboard. Koná sa dnes o 20.00 v Mlynskej doline, premietať sa bude film Justice League a vstupné plus pukance máš zadarmo
csob
archív Saatchi&Saatchi/unsplash
  • Je jediná svojho druhu a na celom svete ju nájdeš len na Slovensku
  • Vznikla v spolupráci agentúry MUW Saatchi&Saatchi a ČSOB a bude fungovať presne tri týždne
  • Okrem linky ťa čaká aj Kino Billboard. Koná sa dnes o 20.00 v Mlynskej doline, premietať sa bude film Justice League a vstupné plus pukance máš zadarmo

Si ten, kto vidí všetky filmové a seriálové novinky ako prvý? Máš najväčšie dojmy spomedzi všetkých tvojich kamošov? Je tvojou obľúbenou činnosťou dopodrobna porozprávať o tom, čo si videl hneď ráno v práci?

Novovzniknutý projekt reklamnej agentúry MUW Saatchi&Saatchi a ČSOB je potom niečo pre teba. Svoje spoilerové radosti a slasti môžeš odteraz vyrozprávať operátorom ČSOB. Tí sú pripravení vypočuť si akýkoľvek spoiler či filmový dej. Preto neváhaj a volaj na Spojlerovú linku.

Človek, ktorého nikto nechce počuť

Za skvelou kampaňou stoja kreatívci z agnetúry MUW Saatchi&Saatchi, ktorá s bankou na reklamných kampaniach spolupracuje dlhodobo. Tí pod vedením kreatívneho riaditeľa Jaroslava Vígha vytvorili kampaň, ktorá je unikátna a najmä chytľavá.

„Každý pozná ten nepríjemný pocit, keď vám niekto prezradí spoiler. Nemá zmysel haniť týchto ľudí, práve naopak, sú to len filmoví a seriáloví maniaci, ktorí potrebujú byť vypočutí. Aby našim klientom, ktorým rozdávame lístky do kina, nik nepokazil filmové zážitky, zriadili sme pre spoileristov linku, na ktorej sa budú môcť beztrestne vyrozprávať,” približuje kreatívny riaditeľ MUW Saatchi & Saatchi Jaroslav Vígh.

Od štvrtku minulého týždňa – 19.septembra, máš presne 3 týždne na to, aby si využil ponúkané služby a vyžaloval sa z filmu komunikačnému stredisku ČSOB. Volať môžeš od pondelka do piatku, v čase od 12.00 do 20.00 hodiny večer.

„Chcel by som sa aj touto cestou úprimne poďakovať obetavým zamestnancom ČSOB, ktorí si v najbližších dňoch – pre dobro nás všetkých – vypočujú stovky spoilerov,“ vyjadril sa na margo nového projektu Vígh.

Ak si práve ty ten nešťastník, ktorého nikto nechce počúvať, ulož si číslo na svoju dočasnú spoilerovú linku: 0901 910 494 a jednoducho sa z toho vykecaj.

Vyskúšaj si to už dnes večer

ČSOB v aktuálnej študentskej kampani dáva klientom k Fun účtu aj lístky do kina. Je to skvelý darček, ale aj ten ti môže pár zákerných spoileristov veľmi ľahko pokaziť. Preto, aby si študenti mohli tento benefit naplno užiť, rozhodli sme sa spolu s bankou priniesť novú službu, ktorá ochráni našich klientov, ale aj spoločnosť pred spoilermi.

zdroj: Archív: Saatchi&Saatchi

Dnes večer máš totiž jedinečnú možnosť. Presne o 20.00 hod. sa v Mlynskej doline v Bratislave, na parkovisku oproti televíznemu komplexu RTVS,  bude premietať film Justice League. Využi preto posledné teplé jesenné večery a sleduj, ako sa bilbord premení na premietacie plátno.

Kino Billboard je ďalšia aktivita v rámci kampane Fun účet ťa dostane do kina. Nechceli sme študentov otravovať klasickým billboardom. Namiesto toho sme naň nedali vôbec nič, vďaka čomu poslúži ako ideálne premietacie plátno,“ vysvetľuje zámer kinového formátu Vígh.

Pod holým nebom si užiješ super film, vstup máš samozrejme zadarmo a ako bonus dostaneš od organizátorov pukance zadarmo. Ak tvoji kamoši, rodina či známy tento film nevideli, radšej sa vyspi a na druhý deň porozprávaj svoje zážitky operátorom na Spojlerovej linke. Nezabúdaj, že začínajú až o 12.00 hodine.

 

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK