Raňajky, ktoré vykopnú tvoj biznis na nový level. Už máme prvé výsledky, hovorí ich autor

  • Naraňajkovať sa môžeš aj doma, ale získať kontakty pre tvoje podnikanie nie
  • Biznis raňajky Poprad sú spojenie gastronómie s biznisom
Biznis ranajky Poprad
Biznis raňajky Poprad Jan Elias
  • Naraňajkovať sa môžeš aj doma, ale získať kontakty pre tvoje podnikanie nie
  • Biznis raňajky Poprad sú spojenie gastronómie s biznisom

V apríli tohto roku vznikol v Poprade v rámci coworkingového centra skvelý formát v podobe Biznis raňajok Poprad. Coworking, ktorý sa čoraz viac stáva obľúbeným miestom pre ľudí, ktorí si nechcú prenajímať kanceláriu alebo potrebujú miesto pre svoje prezentácie a získavanie kontaktov, sa tak rozšíril o ďalšiu zaujímavú možnosť. 

Na posledných raňajkách bol rečníkom expert na zdravý a výživný pohyb, špecialista na prácu s deťmi a manažér popradskej pobočky projektu Skill Lab. Rečníci sa pri raňajkách s účastníkmi delia o svoje skúsenosti, ktoré nadobudli počas svojej kariéry.

Účastníci tak nielenže získajú kontakty, ale majú šancu sa aj inšpirovať a poradiť v prípade, ak práve s podnikaním začínajú. Možno práve vďaka raňajkám budeš mať možnosť nájsť chýbajúceho človeka, ktorého potrebuješ do tímu. 

Maroš Akurátny, ktorý mal v hlave tento koncept už dávnejšie, využil čas, kedy sa všetko vrátilo späť do normálu, na realizáciu tohto projektu. Vďaka spojeniu tých správnych ľudí bola realizácia jednoduchá a dalo sa začať pomerne rýchlo.

Ak aj ty v biznise začínaš, potrebuješ povzbudiť, neustále rásť alebo sa podeliť o hodnotné skúsenosti, určite aj teba tento projekt poteší. 

  • Kto s nápadom na Biznis raňajky prišiel
  • Ako často ich plánujú robiť
  • Kto bude najbližším hosťom
  • Aké novinky chystajú pre ľudí

Efektívny networking, rôznorodosť tém a oblastí 

Networking, teda nadväzovanie kontaktov, patrí k najdôležitejším aspektom pre úspešný biznis. Pri koncepte biznis raňajok Poprad máš možnosť spojiť gastronómiu s podnikaním a dostať do popredia svoj biznis.

Stačí si dopredu zistiť, aká téma sa pripravuje, kto bude hlavným rečníkom a akí účastníci sa raňajok zúčastnia. Už tu máš za sebou polovicu úspechu, lebo si vieš dopredu vytypovať, s kým by si sa chcel porozprávať. 

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM
Zdroj: Biznisranajky

Najnovšie videá

Trendové videá