Royal Tree – klub, v ktorom sa oplatí byť!

  • Nie každá služba dodrží to čo naozaj sľubuje. Royal Tree je svetlá výnimka. O čo presne ide? Na to som sa spýtal spoluzakladateľky Táni Homolovej.
image_1418998562.jpeg
  • Nie každá služba dodrží to čo naozaj sľubuje. Royal Tree je svetlá výnimka. O čo presne ide? Na to som sa spýtal spoluzakladateľky Táni Homolovej.

 

Ahoj Táňa, Royal Tree ako brand som si všimol už dávnejšie. Vieš nám ju v skratke predstaviť?

Royal tree je sprievodca najlepšími službami a produktami, ktoré nám Bratislava ponúka. Informuje o novinkách a aktivitách, ktoré reprezentujú výnimočnosť našich partnerov. Zároveň ich predstavuje zahraničným turistom ako Bratislava guide.

 

Ako ste prišli na túto myšlienku? Hlavne v čase keď je konkurencia v tomto segmente dosť hustá?

Sme v období, keď zákazníkom začína opäť záležať predovšetkým na kvalite. Ja a moji kolegovia kvalitu vieme oceniť a sami sa ju snažíme dosiahnuť v našich spoločnostiach. Povedali sme si, že by bolo fajn, keby sa výnimočné služby a produkty navzájom spájali a boli tak ešte úspešnejšie.

 

Čiže myšlienka je poskytnúť  „luxusnú“ mapu podnikov a služieb pre zámožnejších zákazníkov? Čo im teda ponúkate?

Nie :). Nechceme aby Royal Tree reprezentovalo niečo luxusné, pre niekoho bohatého. Cieľom je priblížiť ľuďom to čo je kvalitné a stojí zato to adekvátne oceniť. To, že kvalita má svoju cenu je prirodzené. Našou hlavnou úlohou je slúžiť ako sprievodca pre turistov, ako aj domácich, informovať o službách, produktoch a podujatiach a propagovať tak našich partnerov, ktorých si dôkladne vyberáme. Pridanou hodnotou pre členov Royal Tree Club sú výhody a benefity poskytované jednotlivými partnermi, ktorými vyjadrujú vďaku za ich vernosť a vytvárame tak svoju „rodinu“ spokojných zákazníkov.

 

 

Keď som si pozeral vašu stránku, videl som tam iba spoločnosti a podniky z Bratislavy. Pôsobíte len tu? Či má to nejaký iný špeciálny dôvod?

Začali sme Bratislavou pretože nám je najbližšia. Stretávame sa však s kvalitnými spoločnosťami aj mimo Bratislavy a je iba otázkou času kedy ich oslovíme. Slovensko je krásne a je tu veľa šikovných a poctivých ľudí. Radi by sme ich v budúcnosti zaradili do nášho portfólia.

 

Ako sa ku vašej službe stavajú majitelia podnikov? Viem si predstaviť, že nie je úplne ľahké ich o tomto presvedčiť. Čo majú oni z vašej spolupráce?

Našou výhodou je práve výber partnerov, ktorí nám otvárajú „ďalšie dvere“ v rokovaniach o spolupráci. My ponúkame účasť na perpetum mobile v udržaní si svojej klientely a prínos novej klientely, ktorá je na rovnakej vlnovej dĺžke. Veríme v synergiu na ceste za vytvorením kvalitného produktu, ktorý v našom ponímaní predstavuje osobitný prístup v každodennom napĺňaní našich potrieb.

 

Koľko máte teraz prevádzok? Predpokladám, že chcete iba TOP kvalitu…

Momentálne máme 26 partnerov, ktorí patria k tým najlepším vo svojej oblasti a stále na sebe pracujú. 

 

Viete zabezpečiť, aby ľudia naozaj tieto služby využívali? Lebo práve na tomto väčšina podobných projektov zlyhala?

Reprezentujeme úspešných partnerov, poskytujeme našim klientom informácie a výhody, ktoré ocenia v osobnom aj v pracovnom živote, veríme v túto myšlienku a pôjdeme si za tým. Úspech projektu ukáže asi len čas.

 

 

Povedzme, že sa mi vaša služba páči, čo mám ďalej urobiť, aby som ju mohol využívať? Ako máte nastavený cenník?

Stačí sa nalogovať na našu web stránku  www.royaltree.sk :). V prípade, že sa chceš stať členom Royal Tree Club a využívať výhody, ktoré je možné si pozrieť v časti „Naši partneri“ je potrebné vyplniť jednoduchý registračný formulár. Ročné členstvo môžete získať za 100 eur.

 

Čakal som, že povieš vyššiu cenu, celkom som prijemné prekvapený. Je počet vernostných kariet obmedzený?

Áno, počet v Royal Tree Club je obmedzený na 1000 členov. Chceme tak udržať kvalitu a atraktivitu produktu.

 

Čo keď sa tento cieľ dosiahne? Máte aj ďalšie plány s Royal Tree?

Máme. Sme otvorení ďalším možnostiam v rámci Royal Tree. Pokiaľ sa nám podarí vytvoriť stabilnú základňu členov v Royal Tree Club, vytvoríme limitovanú nadstavbu pre maximálne 50 ľudí. Členstvo v tomto prestížnom klube bude ponúkať členom bežne nedosiahnuteľné benefity a možnosti.

 

ďakujem

Táňa H.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech