Ryanair priniesol skvelé správy: Z Bratislavy do Izraela za 13 eur!

  • Ryanair na včerajšej konferencii na letisku v Bratislave oznámil niekoľko noviniek, ktoré potešia každého cestovateľa.
Eilat-1170-smallTabletRetina
  • Ryanair na včerajšej konferencii na letisku v Bratislave oznámil niekoľko noviniek, ktoré potešia každého cestovateľa.

freshnews

 

Nielen, že sa môžeme rozlúčiť s nevkusným modro-žltým interiérom lietadiel, pribudnú najmä pravidelné linky do Bruselu, Manchestru a Edinburghu. Pozitívnou správou je aj to, že do Bruselu sa už nedostaneš cez vzdialené letisko Charleroi, Ryanair bude pristávať na hlavnom letisku Zaventem. Ďalej Ryanair oznámil, že plánuje na bratislavské letisko zakúpiť druhé bázované lietadlo.

Najväčším prekvapením je však nový let na linke Bratislava – Eilat-Ovda. Ryanair začne na tejto trase premávať dvakrát týždenne od jesene 2016. A čo je na tom najlepšie? Podľa informácii serveru pelipecky.sk by ceny leteniek mali začínať na 12,99 eur! 

Eilat, často označovaný aj ako Miami Izraelu, sa nachádza na južnom cípe tejto krajiny pri hraniciach s Egyptom a Jordánskom pri Červenom mori. V tejto chvíli je tam 30 stupňov celzia :) A ak by ťa more omrzelo, len na skok to máš do historického skalnatého mesta Petra v Jordánsku.

Nezabúdaj ani na hodnotu pre biznis. Izrael je startupovou mekkou a pre každého biznismena je takéto spojenie veľkou výhodou. Ak sa chceš niekde inšpirovať a nemáš prostriedky na cestu do Silicon Valley, Izrael je druhým najlepším miestom, kam môžeš zamieriť.

petra-jordan-photos

foto: Dave Bouskill

Zdroj: pelipecky.sk, zdroj titulnej fotografie: expedia.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech