S týmito aplikáciami budeš pracovať efektívnejšie

  • Rušivé faktory sú všade naokolo. V dennej rutine sú strata sústredenia a následne produktivity bežným javom. Či už ide o notifikácie na mobile alebo roztomilé mačacie videá, vyhnúť sa rušivým vplyvom je čoraz ťažšie.
work
bruce mars, Unsplash
  • Rušivé faktory sú všade naokolo. V dennej rutine sú strata sústredenia a následne produktivity bežným javom. Či už ide o notifikácie na mobile alebo roztomilé mačacie videá, vyhnúť sa rušivým vplyvom je čoraz ťažšie.

Aplikácií na podporu produktivity je naozaj množstvo a každému vyhovuje niečo iné. V tomto článku sme vybrali štyri, ktoré by mohli tvoju obranu proti rušivým vplyvom posilniť.

Kalendár po novom s appkou Pod

Pod ti pomáha zbaviť sa všetkého kalendárového „odpadu“, ktorý ti zaberá obrazovku, život a prípadne aj mentálne zdravie. Čo je to teda ten „odpad“? Duplicitné eventy, OOO placeholders, sviatky, ktoré sa ťa netýkajú alebo rovnaké pripomienky. Znie ti to povedome? Appka je free a v kalendári ti nechá len to, čo je potrebné.

Medveď, ktorý si pamätá tvoje heslá

Okrem toho, že má brilantne a štýlovo vymyslené meno, RememBear je appka, ktorá ti  pomáha uchovávať či znovu získať svoje heslá bezpečným spôsobom. RememBear taktiež vpisuje tvoje heslá práve vtedy, kedy ich potrebuješ. Čo nás ale presvedčilo je end-to-end 256-bit šifrovanie a nezávislé overovanie, čo zaistí, že všetko dôležité ostane mimo zraku verejnosti. Stiahni si medveďa tu, alebo iOS verziu tu.

CardHop sa postará o tvoje kontaty

Ak máš veľa obchodných a osobných kontaktov v jednom zariadení a zabúdaš, kto je vlastne kto, či odkiaľ ich poznáš, potom je CardHop tvoj nový priateľ. Nie len, že organizuje tvoje kontakty, ale ti aj umožní interagovať s nimi príjemným spôsobom. Nebudeme to vysvetľovať, najlepšie to uvidíš sám tu dole.

Sleduj si svoj čas s Qbserve

Toto je perfektné pre freelancerov. Odbremení ťa od rušivých faktorov, manažuje ti čas a rovno aj účtuje podľa toho, ako si to nastavíš. Je to jednoducho fantastický nástroj. Qbserve sleduje, čo na svojom Macu robíš a dáva dohromady report tvojej produktivity. Týmto spôsobom presne vieš, na čom si kedy a koľko pracoval, ako si využil svoj čas a pomáha ti tak budovať si produktívny návyk.

Zdroj: wersm

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech