Separ oznámil najambicióznejší projekt života. Na najväčšom štadióne na Slovensku chce prepísať limity slovenského rapu

  • Slovenský raper Separ, vlastným menom Michael Kmeť, oznámil novinky
  • Je pripravený zboriť všetky nastolené limity na rapovej scéne
Separ
archív Startitup
  • Slovenský raper Separ, vlastným menom Michael Kmeť, oznámil novinky
  • Je pripravený zboriť všetky nastolené limity na rapovej scéne

Separ, jedna z najvýraznejších osobností slovenského rapu, opäť potvrdzuje svoju neotrasiteľnú pozíciu na hudobnej scéne. Pre svojich fanúšikov pripravuje nezabudnuteľný zážitok – veľkolepý koncert na Tehelnom poli v Bratislave.

Na oficiálnej stránke Ticketportal.sk sa uvádza, že koncert sľubuje špeciálne efekty, jedinečnú atmosféru a bohatý program.

„Extrémna párty na futbalovom štadióne Tehelné pole v Bratislave s kapacitou cez 30 000 ľudí! 6. septembra 2025 totiž oslávime našu spoločnú cestu a okrem toho, že zahrám prierez celej mojej tvorby, pokrstíme aj môj ďalší sólo album, ktorý vydám už začiatkom budúceho roka!“

„Moje koncerty v kluboch a halách po celom Česku a Slovensku vďaka energii, ktorú viete odovzdať a atmosfére, ktorú dokážete vytvoriť, patria roky k totálnej špičke našej scény. No a teraz si tú show predstav v rozmeroch Tehelného poľa! (Au) Nastal čas, aby sme spolu dali novú métu a posunuli to na totálne iný level! Zvuk, stage, show a všetko okolo, bude úplný prepal a vieš, že keď to poviem ja, tak netrepem.“

Na tomto linku práve spustili registráciu na najväčší sólo koncert Separovho života.

„Registrovaní fans majú garanciu toho, že si budú môcť 10. júna určite kúpiť svoj lístok ako prví a za najlepšiu cenu, a to s možnosťou výberu toho najlepšieho miesta, či už na státie alebo sedenie. Po spustení predaja lístkov budú mať túto výhodu na 48 hodín. Registrácia je ultra jednoduchá! Tak čo? Budeš tam?“

separ

Separ, ktorý si na Instagrame získal 459-tisíc sledovateľov, v minulosti prekvapil svojich fanúšikov ešte jedným unikátnym počinom. Na svojom profile na Instagrame oznámil, že vypustí do predaja zberateľskú bankovku s hodnotou 0 eur. Bankovka bola vytvorená ako suvenír a nesie názov „0 Euro Souvenir“. Tento unikátny produkt sa predával prostredníctvom e-shopu Ruka Hore a okamžite sa stal hitom.

V deň spustenia predaja sa všetkých 5 000 kusov bankoviek vypredalo za neuveriteľné štyri minúty. Tento fenomenálny úspech vyvolal medzi fanúšikmi doslova davovú psychózu. Bankovky, ktoré pôvodne stáli 3 eurá, sa začali objavovať na internetových bazároch za mnohonásobne vyššie ceny, pričom niektoré dosahovali až 100 eur​.

Bankovka je vyrobená zo 100-percentného bavlneného papiera, ktorý sa používa aj pri výrobe pravých bankoviek. Obsahuje viaceré ochranné prvky, ako hologram, mikrotlač a UV ochranné prvky. Jej dizajn pripomína eurobankovku v hodnote 500 eur, no v strede je zobrazená tvár Separa a jeho podpis. Tento zberateľský kúsok bol vytvorený v spolupráci so spoločnosťou Oberthur Fiduciaire, ktorá vyrába aj pravé bankovky​.

Separ tak opäť dokázal, že vie, ako zaujať a potešiť svojich fanúšikov. Či už ide o koncerty, nové albumy alebo unikátne zberateľské predmety, jeho tvorba neustále prináša niečo nové a výnimočné. Tehelné pole sa v septembri stane miestom, kde sa spojí hudobná a vizuálna show do jedného nezabudnuteľného zážitku. Fanúšikovia sa už teraz môžu tešiť na výnimočný večer plný energie a skvelej hudby.

Zdroje: Instagram/Separ, Ticketportal

Najnovšie videá

Trendové videá