Seriál Teória veľkého tresku ohlásil svoj koniec. Dvanásta séria bude posledná

  • Už roky patrí medzi najpozeranejšie seriály na svete
  • Po dvanástich rokoch však Teória veľkého tresku končí
  • V roku 2019 sa na televízne obrazovky dostane posledná séria
bigbangtheory
CBS Photo Archive/Getty Images
  • Už roky patrí medzi najpozeranejšie seriály na svete
  • Po dvanástich rokoch však Teória veľkého tresku končí
  • V roku 2019 sa na televízne obrazovky dostane posledná séria

Televízna senzácia, ktorá okupovala televízne obrazovky od roku 2007, ohlásila svoj dlho očakávaný koniec. V posledných rokov sa aj napriek rozličným názorom držala na vrchole. Vďaka ročnej prestávke Hry o tróny sa v tejto sezóne dostali na vrchol rebríčka najpozeranejších seriálov. Kto dnes o partii štyroch fyzikov nepočul, ako keby ani nežil.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: The Big Bang Theory

Všetko sa to začalo nasťahovaním blondýnky Penny do bytu oproti dvom briliantným, ale mierne antisociálnym fyzikom, Sheldonovi a Leonardovi. Príbeh sa v celkových dvanástich sériách stihol pekne zamotať. Neodmysliteľnou časťou celku sú aj referencie na Star Trek, Star Wars, či Hru o tróny.

Seriál má aj po rokoch svojskú atmosféru, vďaka ktorej sa môže pýšiť až 15 miliónom divákov za epizódu. Výskum taktiež dokázal, že tí, čo si raz kliknú na Teóriu veľkého tresku, si vo väčšine prípadov seriál do konca epizódy neprepnú.

Mnohí však už po rokoch naberali pocit, že seriál ďalšou sériou príliš tlačí na pílu a pokračovanie príbehu už nie je potrebné. Všetky masovo obľúbené seriály zvyčajne končia deviatou sériou. Skončili tak napríklad seriály Priatelia, Ako som spoznal vašu mamu alebo Hra o tróny. Všetky úpenlivé volania však boli vypočuté.

Ak vám však bude svet fyzikov chýbať, môžete si pozrieť Malý Sheldon, ako inak, o Sheldonovej mladosti. Ten sa neprekvapivo taktiež dostal na rebríček najpozeranejších seriálov sezóny.

Zdroj: TheGuardian.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK