Slováci hlásia kolaps Facebooku a Messengeru. Výpadok trvá už 2 hodiny

  • Slováci hlásia výpadok Facebooku a Messengeru
  • Komunikácia na ich zariadeniach viazne
aplikácia messenger, výpadok
ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Používatelia na Slovensku hlásia problémy so sociálnou sieťou Facebook aj komunikačnou aplikáciou Messenger. Výpadok sa dotýka veľkej časti používateľov a trvá už približne 2 hodiny.

Podľa hlásení na portáli Downdetector sa viacerým ľuďom nezobrazujú chaty v Messengeri, iným zase nefunguje načítanie príspevkov na nástenke Facebooku. Problémy sa týkajú tak mobilnej aplikácie, ako aj webovej verzie služieb spoločnosti Meta.

Správu budeme aktualizovať.

Čítaj viac z kategórie: Zo Slovenska

Zdroje: Refresher, Downdetector

Najnovšie videá

Trendové videá