Startup Weekend Košice sa blíži!

  • Od 17. do 19. apríla sa uskutoční na Slovensku ďalší Startup Weekend. Tento krát to bude v Košiciach.
image_1424336874.jpeg
  • Od 17. do 19. apríla sa uskutoční na Slovensku ďalší Startup Weekend. Tento krát to bude v Košiciach.

 

Od posledného Startup Weekendu, ktorý sa konal 21. do 23. novembra 2014 na bratislavskej Ekonomickej univerzite neuplynulo ešte ani pol roka a už prichádza na Slovensko ďalší Startup Weekend Košice. Tento krát bude jeho dejiskom košická Technická univerzita. Minuloročný Startup Weekend v Košiciach dopadol nad očakávania dobre. Celkovo sa zúčastnilo 45 účastníkov, z ktorých vzišiel víťazný projekt pod názvom Firefly.

 

 

Ako speakri sa tento rok v Košiciach predstavia Irina-Paula Albu (TechAngels Romania) a Matej Ftáčnik (The Spot). O víťazoch bude rozhodovať štvorčlenná porota v zložení Anton Čižmár (rektor TUKE), Tomáš Bel (Exisport), Rastislav Puchala (KPMG) a Jaroslav Lupták (Neulogy Ventures). Mentormi tohto ročného Startup Weekendu Košice budú Tomáš Baran (Goldiee), Marek Kuzma (Innocent), Ivan Debnár (The Spot), Peter Šoltés (Promiseo), Michal Káčerík, Matej Ďuriš, Michal Haruštiak, Jozef Taroška a Juraj Daňko.

 

Lístky na tohtoročný Startup Weekend Košice sú už v predaji. Do 28. februára je možné ich kúpiť v early bird zľave za 25€.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech