Strácaš priateľov? Táto appka ťa upozorní na každého odpadlíka

  • Určite sa ti to už stalo. Chceš niekomu napísať a zrazu tam nie je. Nájdeš ho, ale nie medzi priateľmi. Čo sa stalo? To prečo? Na tento problém jednoduché existuje riešenie, ktoré budeš milovať.
image_1436219308.jpeg
  • Určite sa ti to už stalo. Chceš niekomu napísať a zrazu tam nie je. Nájdeš ho, ale nie medzi priateľmi. Čo sa stalo? To prečo? Na tento problém jednoduché existuje riešenie, ktoré budeš milovať.

 

Na iPhone prichádza appka, ktorá ti oznámi, keď si ťa „kamoši“ vymažú z priateľov. S veľmi jasným názvom „Who Deleted Me on Facebook“ sa dostáva do pozornosti mnohých používateľov, ale aj médií. Aplikácia sleduje tvoj zoznam priateľov. V momente, keď v ňom nastane zmena, aplikácia ťa informuje. Či si ťa vymazala bývalka, „kamarátka“ z gympla, či bývalý kolega, budeš to vedieť.  Appka dokonca rozlíši, či si ťa niekto vymazal alebo facebook úplne opustil.

 

 

Pre používateľov Twitteru existuje appka fungujúca na rovnakom princípe, ktorá sa nazýva „Who Unfollowed Me“. Nová aplikácia ti pravdaže minulosť neprezradí, bude ti však oznamovať zmeny od momentu, keď si ju nainštaluješ. Okrem spomínaných funkcií budeš vidieť, koho si si v minulosti zablokoval, kto sú tvoji najnovší priatelia a posledný moment kedy sa tvoji priatelia prihlásili.

Appku si stiahneš v nasledujúcom odkaze a momentálne je dostupná pre iPhony a webové prehliadače.

 

Pre tých, čo by sa zaujímali o ďaľšie užitočné rozšírenia pre facebook, odporúčame napríklad Facebook Adblock. Umožní ti odstrániť isté časti facebooku, ako napr. reklamy z bočných strán, z news feedu, skryť odporúčané stránky alebo iné sekcie, ktoré sú ti nepotrebné. Pre pokročilé úpravy môžeš vyskúšať rozšírenie Social Fixer for Facebook. Zmeníš si s ním poradie v akom sa ti zobrazujú novinky a mnoho iného. Čiastočne je s ním možné upraviť aj tému. Je však dôležité spomenúť, že tieto rozšírenia nemusia vždy fungovať. Facebook sa proti nim snaží brániť a blokovať ich.

 

 

Zdroj: deleted.io

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech