Svadobní fotografi, ktorí svojim talentom zaujmú aj toho, kto svadbu neplánuje

  • Svadba je dôležitá udalosť v živote ľudí, dôležité je mať všetko zaznamenané
  • A preto by si na fotografovi rozhodne šetriť nemal
  • Inšpiruj sa výberom tých najlepších zo Slovenska
svadbicka
Matej Kmeť photography
  • Svadba je dôležitá udalosť v živote ľudí, dôležité je mať všetko zaznamenané
  • A preto by si na fotografovi rozhodne šetriť nemal
  • Inšpiruj sa výberom tých najlepších zo Slovenska

Tomas Pospichal Photography

Tomáš okrem toho, že je výborný svadobný fotograf je aj dizajnér a kreatívec telom aj dušou. Nefotí svadby na plný úväzok, robí to ako koníček popri práci, no vie to veľmi dobre. Načo viac slov, nech ťa presvedčia jeho fotografie.

Matej Kmeť photography

Matej má síce základy v architektúre a 8 rokov pôsobil v biznise, no našiel si záľubu vo fotografii, ktorá sa stala jeho prácou. Väčšinou fotografuje v Bratislave, Viedni alebo Prahe, no v jeho portfóliu nájdeš zaujímavé fotky aj zo zahraničia.

Vladimír Vojtela photography

Vladimír fotí hlavne svadby, eventy a portrétne fotografie. Je to presne ten typ svadobného fotografa, ktorý dokáže zachytiť správne emócie, či už je na fotke ženích s nevestou alebo detaily, ktoré svadbu dotvárajú.

Fotograf východ – Matúš Vencúrik

Zdá sa, že na tom východnom Slovensku predsa len niečo je. A je to dokonca dobrý svadobný fotograf. Matúš o sebe píše, že je „svadobný fotograf pre celý východ a ešte ďalej“. Svadobné fotografie sa snaží spracovať čo najprirodzenejšie a najvernejšie. My, po prezeraní jeho fotografií hovoríme, že sa mu to rozhodne darí. Jeho popisy k fotkám stoja tiež za to.

Róbert Gálik photographer

Krásne fotky pri západe slnka, počas zlatej hodinky, to je ono. A Róbertovi samozrejme netreba vysvetľlovať ani čo je to zlatý rez. Svadbu vie zachytiť tak dokonale, ako jeho kolegovia v našom výbere.

Jakub Kovalík Photography

Či fotí Jakub párty, nejaký event alebo svadbu, vždy dokonale zachytí atmosféru. Jeho fotografie zachovávajú jedinečný, svojský rukopis, ktorý si zamilovalo už viacero neviest.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech