Hrdo fandil antivaxerom, ktorí útočili na našich zdravotníkov. Napokon zomrel na COVID-19

  • Miroslav, ktorý sympatizoval s antivaxerskými skupinami, zomrel na ochorenie COVID-19
  • Úmrtie potvrdil poslanec NR SR Peter Vons
Zásah polície v piešťanskom supermarkete
Facebook/Jojo Hronkovič
  • Miroslav, ktorý sympatizoval s antivaxerskými skupinami, zomrel na ochorenie COVID-19
  • Úmrtie potvrdil poslanec NR SR Peter Vons

Miroslav, ktorý bol sympatizantom skupiny, ktorí organizovali protesty proti rúškam a robili nájazdy na mobilné očkovacie jednotky, dnes podľahol COVIDu-19. Jeho úmrtie potvrdil poslanec NR SR Peter Vons (OĽaNO) na sociálnej sieti Facebook

Zomrel môj bývalý žiak so strojárenského učilišťa v Martine, Mirko Košarišťan. Zblížilo nás veľa vecí a stali sme sa kamarátmi. Mirko mal môj obrovský obdiv pretože ako vyučený obrábač kovov bez právnického vzdelania vyhrával súdy s nebankovkami pre veľmi veľa ľudí po celom Slovensku,“ napísal Vons. 

Upresnil, že príčinou úmrtia bolo ochorenie COVID-19. „Žiaľ, prehral si boj s Covidom. Odpočívaj v pokoji,“ uviedol Vons. 

Ako informuje SME, Miroslav bol sympatizantom tých, ktorí organizovali protesty pod domami zdravotníkov a útočili na mobilné očkovacie jednotky.  TV Markíza uvádza, že bol súčasťou skupiny, ktorá protestovala proti rúškam v obchodných reťazcoch Lidl. 

Nedajte sa… nachytať

Slovensko zaplavilo veľké množstvo dezinformácií o COVID-e. Aj Zuzana Čaputová včera vyzvala ľudí, aby prestali šíriť bludy. „To, čo potrebujeme, je prestať šíriť bludy o Covide a prestať tliachať o Covide a počúvať odborníkov,“ povedala.

Hoaxy sú v súčasnosti na výslní. Frustráciu nad tým vyjadril aj známy biochemik Pavol Čekan. Vyjadril sa, že Slovensko sa aktuálne nachádza v spoločenskej a humanitárnej kríze. 

Dnes 10 tisíc pozitívnych (rekord), 70 mŕtvych (čoskoro aj 100), 3200 hospitalizovaných (maximum nemocníc), odchádzajúci…

Posted by Pavol Cekan on Wednesday, November 24, 2021

Zdroje: Facebook/ Peter Vons, TV Markíza/ tvnoviny.sk, SME, Facebook/ Pavol Čekan

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie