Tento rok bude Grape vďaka 365.bank cash less, prídu aj admini Zomri

  • 365 bank prichádza na Grape s vlastným stage
  • Čakajú ťa na ňom zaujímavé besedy, škola DJ-ingu a ďalšie aktivity
365 Bank
365 Bank
  • 365 bank prichádza na Grape s vlastným stage
  • Čakajú ťa na ňom zaujímavé besedy, škola DJ-ingu a ďalšie aktivity

Festival Grape sa konečne začal a my dúfame, že si si zbalil všetko, čo sme ti odporučili. Už tento víkend sa okrem perfektného playlistu môžeš tešiť aj na kopu sprievodných akcií a zón v rámci festivalu. Na Grape nájdeš tento rok 365 zónu, kde na teba čaká množstvo super vecí.

V sobotu medzi 10.30 – 11.30 h – cestovateľské kino Ázia so známym dokumentaristom, fotografom a filmakerom Patrikom Paulínyim, ktorý vyhral ocenenie Instagram roka 2018. Patrik porozpráva o svojej 4-mesačnej ceste Áziou a o svojich zážitkoch z Mjanmarska, Kambodže, Thajska, Vietnamu, Laosu a Bali. Nebudú chýbať cestovateľské tipy a triky, ani video a fotodokumentácia.

Od 12.30 do 14.30 h sa bude konať beseda s názvom „Ako nenaletieť na hoaxy“, ktorá je spojená s odovzdávaním anti cien súťaže adminov Zomri a 365.banky s názvom Kýbel gitu. Prečo naberajú hoaxy, konšpirácie a dezinformácie na rozmeroch, prečo im ľudia veria a ako sa voči nim brániť? Je humor účinným nástrojom, ako sa brániť? Kde sú jeho medze? To všetko povedia zaujímaví hostia – admini Zomri, Marian Jaslovský (FB skupina Prečo ľuďom hrabe?), Jakub Goda (bloger), Samo Marec (publicista), Miroslava Kernová (Omediach.com). Po besede admini Zomri „slávnostne“ ocenia Kýblom gitu najväčšie nezmysly na internete.

16.00 – 17.30 h – bude v zóne 365 Hudobný workshop s LFO.sk – prinesie rôzne pikošky a vychytávky zo sveta produkcie a DJ-ingu. Vyspovedať môžete Subtension-a, Yanka Krala alebo Gabannu. K dispozícii bude aj DJ-ská a produkčná technika, ktorá bude možné počas workshopu vyskúšať.

zdroj: Ilustračný obrázok (unplash.com)

Aké výhody 365.bank pripravila na Grape pre svojich klientov?

Pre našich klientov sme pripravili niekoľko výhod, vďaka ktorým si budú môcť naplno užiť festival. V zóne 365 budú môcť páni zadarmo využiť služby barbera a dámy sa môžu bezplatne skrášliť henna tetovaním. Vo všetkých Grape baroch si môžu uplatniť aj 10%-ný cash back, stačí, keď útratu zaplatia kartou 365.banky. Využiť môžu aj Fast track, vďaka ktorému ich vo vybraných baroch rýchlejšie obslúžia. Navyše dostane každý klient v našej kaviarni 365.café ku káve alebo k čaju sladký bonus“, vymenúva Linda Valko Gáliková, PR manažérka 365.bank.

Okrem toho sa môžeš tešiť aj na  365.stage s elektronickou hudbou. Jeho súčasťou bude tento rok 5-pásmový ozvučovací systém Incubus. Akustický tlak, kvalita zvuku a vzhľad zaručia nezabudnuteľný zážitok non-stup od piatka 14.00 h do nedele 6.00 h. Line up si pozri tu: https://www.grapefestival.sk/timeline

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK