Tieto kurzy ti zabezpečia zárobok najmenej 1300 eur mesačne

  • Vedel si, že ľudia ktorí pracujú na pozíciách typických pre informačné technológie, zarobia mesačne v priemere 1299 eur? Vyplýva to z dát portálu Platy.sk. Informatici dokonca zarábajú lepšie ako ľudia z oblasti bankovníctva, reklamy, automobilového priemyslu, či ekonomiky.
kay
pexels.com
  • Vedel si, že ľudia ktorí pracujú na pozíciách typických pre informačné technológie, zarobia mesačne v priemere 1299 eur? Vyplýva to z dát portálu Platy.sk. Informatici dokonca zarábajú lepšie ako ľudia z oblasti bankovníctva, reklamy, automobilového priemyslu, či ekonomiky.

Pred piatimi rokmi tvoril priemerný zárobok informatikov 1056 eur mesačne v hrubom. Odvtedy sa ich mzda postupne zvyšovala, v priemere o 4 %. Za päť rokov si tak ľudia pracujúci v IT prilepšili o 243 eur v hrubom. Ak sa chceš aj ty pridať do oblasti napredujúcej raketovou rýchlosťou, máš jedinečnú šancu. Použi promo kód JUDEMY2017 a všetky kurzy budeš mať za 10 či 15 eur a možno práve vďaka jednému z týchto kurzov naštartuješ svoju kariéru v IT aj ty.

 

Nauč sa programovať vďaka počítačovým hrám

foto:udemy.com

Toto je online škola pre vývoj hier, ktorá dosiahla mimoriadny úspech na Kickstarteri. Naučíš sa tu vytvárať hry pomocou nástroja Unity 3D  (bezplatný nástroj na vývoj hier.) Začiatok je naozaj jednoduchý, takže nepotrebuješ žiadne predchádzajúce skúsenosti. Vďaka jednotlivým tutoriálom budeš sám zo seba prekvapený, čo môžeš dosiahnuť.

 

Zľava zo 195 € na 10 €

 

Od začiatočníka až k profesionálnemu IT architektovi

foto:udemy.com

Amazon Web Services Certification sa stáva nutnosťou pre všetkých profesionálov pracujúcich s platformou AWS. Štruktúra tohto kurzu je ušitá na mieru pre všetkých iniciatívnych nadšencov pre programovanie, ktorí majú v pláne absolvovať aj dostupnú CSA certifikáciu, ktorá žiari v životopise ako diamant. S kurzom môžeš začať aj keď si v oblasti AWS, či programovania úplným začiatočníkom, postupne sa naučíš všetko potrebné. Motiváciou ti môže byť fakt, že IT architekti zarábajú v priemere 2940 eur.

Zľava zo 180 € na 10 €

 

Presvedč sa, že Python nie je veda a začni na ňom zarábať

foto:udemy.com

Ak hľadáš najkomplexnejší, no zároveň zrorumiteľný kurz objasňujúci programovací jazyk Python- práve si ho našiel. V kurze sa naučíš obe verzie programu a to v balíčku so 100 prednáškami vo viac ako desiatich hodinách videa. Kurz zahŕňa kvízy, testy a domáce úlohy ako aj 3 veľké projekty na vytvorenie tvojho vlastného portfólia v Pythone. Za skúšku to určite stojí, keďže priemerný plat Python programátora sa pohybuje na úrovni 1661 eur.

Zľava zo 195 € na 15 €

 

Pridaj sa k najúspešnejšiemu kurzu venujúcemu sa jazyku Java

foto:youtube.com

Chceš sa vypracovať z človeka, ktorý nemá nič spoločné s kódovaním na pokročilého programátora v Java 8?  Tento fakt potvrdzuje viac ako 100-tisíc zapísaných študentov a tisíce 5-hviezdičkových recenzií. Ak si dáš na príprave záležať, tvoj plat sa môže pohybovať okolo 1708 eur.

Zľava zo 195 € na 15 €

 

Staň sa profesionálnym vývojárom webových aplikácií

 

Pridaj sa aj ty k najrozsiahlejšiemu a najpopulárnejšiemu kurzu zameraného na Agular. Názvu Agular 4 sa báť nemusíš, nepotrebuješ žiadne znalosti z verzie 1, či 2.  Agular 4 je jednoducho len najnovšia verzia Angular 2.

foto:youtube.com

Kurz ťa prevedie cestou od inštalácie až po nasadenie.Všetko, čo potrebuješ vedieť sa naučíš vďaka praktickým cvičeniam. Ak sa ti stane, že sa v niektorej z častí zasekneš, k dispozícii budeš mať mimoriadne rýchlu a priateľskú podporu. Po kurze sa môžeš pustiť napríklad do vývoja webových aplikácií so skvelým UX.

Zľava zo 190 € na 10 €

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech