TikTok má nového kráľa. Slávny Khaby Lame zosadil z tróna tanečníčku

  • Účet si vytvoril iba minulý rok
  • V súčasnosti má 142,5 milióna odberateľov
tiktok
Instagram/Khaby Lame, Charli Damelio
  • Účet si vytvoril iba minulý rok
  • V súčasnosti má 142,5 milióna odberateľov

Do dnešného dňa bola kráľovnou sociálnej siete TikTok Charli D’Amelio, no to je minulosťou. Portál Unilad informuje o tom, že na tróne je od dnešného dňa 22-ročný komik zo Senegalu Khaby Lame, ktorý je známy tým, že vo svojich videách mlčí.

Charli D’Amelio má v súčasnosti 142,1 miliónov odberateľov a Khaby Lame 142,5 milióna odberateľov. Toto číslo sa však neustále zvyšuje. 

Tanečníčka D’Amelio sa na TikTok pridala v roku 2019 a instantne si ho podmanila. Trvalo jej iba rok, kým sa stala prvou osobou so 100 miliónmi sledovateľov. Lame si účet na sociálnej sieti vytvoril 15. marca 2020 a takmer ihneď sa stal známym. Jeho videá sú jednoduché. Ide totiž o nemé paródie na iné videá. Najčastejšie paroduje lifehacky, ktoré sú vo väčšine prípadov úplne absurdné. 

Má len 22 rokov a jeho úspech je taký enormný, že aj ľudia, ktorí nepoužívajú TikTok, vedia, kto je mladík so špecifickým výrazom, ktorý si z ľudí robí srandu.

Lame v čase, kedy bola jeho odhadovaná hodnota medzi 1 až 2 miliónmi dolárov, v roku 2021, žil so svojimi rodičmi v malom byte, informuje The New York Times.

Najväčší počet sledovateľov má mladá hviezda internetu na TikToku, ale pôsobí aj na iných platformách. Jeho videá ľudia zdieľajú prostredníctvom Instagramu, ale aj Facebooku či YouTube. V roku 2020 sa Khaby zameral na reakcie na rôzne „life hack“ videá, ktoré ľuďom ani náhodou neponúkali rozumné či rýchle riešenie.

Zdroje: Unilad, NY Times

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá