Tinder bude mať vlastný seriál priamo v aplikácii. Zoznamka sa inšpirovala seriálom Black Mirror

  • 6 častí budú, ktoré budú mať 5 minút a produkciu budú tvoriť hviezdne mená
  • Rozpočet na celý seriál sa vyšplhal na 5 miliónov dolárov
  • 6 častí budú, ktoré budú mať 5 minút a produkciu budú tvoriť hviezdne mená
  • Rozpočet na celý seriál sa vyšplhal na 5 miliónov dolárov

Koncom minulého roka zaznamenal Netflix veľký úspech s jednou časťou seriálu Black Mirror. Bandersnatch bol prvý interaktívny diel, o ktorého deji mohli rozhodovať samotní diváci. Rovnakým princípom sa inšpirovala aj zoznamka Tinder. Informoval o tom portál TechCrunch.com.

Tá bude na podobný princíp vysielať šesťdielny seriál priamo vo svojej aplikácií. V nej budeš môcť ovplyvňovať dej aj ty, a to tak, že dáš „swipe“ doprava alebo doľava.

Swipe Night

Swipe Night bude názov nového šesťdielneho seriálu, ktorý pobeží každú nedeľu od 6. októbra. Každá časť bude mať päť minút, počas ktorých dostanú používatelia viackrát možnosť vybrať si pokračovanie. Rozhodovať sa budú medzi dvoma možnosťami – typickým potiahnutím doprava alebo doľava.

Výsledok tvojho rozhodovania sa zobrazí na profile

Výsledky tvojho rozhodovania Tinder zobrazí na tvojom profile. Aplikácia chce tak dať používateľom nový impulz k tomu, aby začali konverzáciu trocha netypickým spôsobom. Možno sa spoja ľudia, ktorí v seriáli rozmýšľali rovnako.

6 päťminútových dielov za 5 milónov

Seriál bude mať postapokalyptickú tematiku. Hlavné postavy troch kamarátov stvárnia Angela Wong Carbone, Jordan Christian Hearn a Shea Gabor. Používateľ, ktorý bude v seriáli rozhodovať, by si mal klásť otázku, s kým by chcel stráviť poslednú noc nažive.

Režisérka seriálu Karena Evans je známa hlavne režírovaním klipov rapera Drakea. Scenáristi pochádzajú z najväčších streamovacích služieb seriálov HBO a Netflixu.

Rozpočet celého seriálu s 5 minútovými časťami sa vyšplhal na 5 miliónov dolárov, čo je v prepočte 4,55 miliónov eur.

Zdroj: TheCrunch, Tinder

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá