To myslia to vážne, či iba zo srandy?

  • Obojstranné Apple Watch? Amerika je vážne krajina neobmedzených možností a občas aj troška "obmedzených". Niekedy majú ľudia viacej peňazí ako rozumu...
image_1438700488.jpeg
  • Obojstranné Apple Watch? Amerika je vážne krajina neobmedzených možností a občas aj troška "obmedzených". Niekedy majú ľudia viacej peňazí ako rozumu...

 

Niektorí prémioví výrobcovia hodiniek sa pustili do boja s Apple Watch štýlovo ako napr. Tag Heuer, ktorý prišiel s vlastnou kolekciou (aj keď mega drahých) smart watch hodiniek. Druhí sa vybrali troška inou, šialenejšou cestou. Californská firma Nico Gerard prišla totiž s hybridom klasických analógových hodiniek ako ich pozná snáď každý z nás, skombinovanými s Apple Watch. Viem si teraz predstaviť váš prekvapený a udivený výraz tváre. Z jednej strany luxusné hodinky a z druhej Apple Watch. No nie je to svetová kombinácia? Už len nájsť tých pár bláznov, ktorí budú nosiť dvoje hodinky na jednej ruke. :)

 

 

Nico Gerard prišiel s úplne novým konceptom Skyview Pinnacle. Fígel sa však neskrýva v samotných hodinkách, ale v ich náramku. Ten je prispôsobený na to, aby sa do neho dali bezproblémovo umiestniť klasické 38 mm Apple Watch. Takto sa jednoducho z už aj tak fajne drahých hodiniek stanú ešte drahšie. Ak si Skyview Pannacle objednáte rovno ako kombo, dostanete tento skvosť za „pouhých“ $9300 dolárov…no nekúp to!

 

 

Ak ste sa tu chytili za hlavu, tak sa pripravte, bude to ešte horšie. Za $9300 dostanete samozrejme len tie „obyčajné“ Apple Watch. Ak chcete byť ozajstného za frajera (alebo úplného magora), tak si môžete objednať aj 18K zlatú verziu, ktorá vás vyjde len na $112.000 dolárov. 

Nico Gerard prijíma práve predobjednávky, tak neváhaj a objednaj si aj ty jeden kus už dnes. Veď Porsche si môžeš kúpiť aj zajtra ;). Alebo tu máš zoznam 20 vecí, ktoré by si si mohol kúpiť namiesto týchto hodiniek.

 

PS: čas dodania sa odhaduje na 10-12 mesiacov. To už by si asi aj to auto skôrej dostal…

 

Zdroj: endgadget.com, techradar.com

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech