Toto je život úspešných osobností: 10 profilov na Instagrame, ktoré sa oplatí sledovať

  • Inšpiratívne profily na Instagrame, ktoré stoja za follow
  • Ľudia z odvetvia podnikania, ekológie, módy ale aj aktivizmu
pjimage (21)
Instagram/alzbetairhova, Instagram/shmejdy
  • Inšpiratívne profily na Instagrame, ktoré stoja za follow
  • Ľudia z odvetvia podnikania, ekológie, módy ale aj aktivizmu

Podnikanie, inovatívne nápady, ekológia, móda či aktivizmus. Prinášame ti 10 profilov, ktoré sa oplatí sledovať a stoja minimálne za follow.

Dalibor Cicman (GymBeam)

Dalibor nie je na našom webe nováčikom. Stal sa Startitup osobnosťou roka 2018 a stojí za značkou GymBeam. Začiatok tehto už známeho brandu sa datuje do roku 2013 a dnes ponúka sortiment s vyše 9 000 produktami 125 rôznych značiek. 

Okrem osobných príspevkov môžeš na jeho Instagrame vidieť zážitky z rôznych ekonomických udalostí, či pracovných postov, ktoré ťa určite nakopnú vpred.

View this post on Instagram

Business&Fun 😑

A post shared by Dalibor Cicman (@daliborcicman) on

Alžbeta Irhová (Bagbet)

Alžbeta stojí za úspešnou značkou BAGBET. Ide o udržateľnú módnu značku zo Slovenska, ktorá využíva materiál z textilného odpadu a zvyškových materiálov z textilnej výroby.  Ekologický prístup je vidieť aj na jej Instagrame, kde pridáva ekotipy, inšpirácie, či udalosti, ktoré súvisia s ekológiou. 

Inovácie a zaujímavé fakty v spojení módy a ekológie ťa inšpirujú a naučíš sa niečo o recyklovanej móde priamo od priekopníčky.

View this post on Instagram

@crafting_plastics 🖤

A post shared by Alžbeta Irhová (@alzbetairhova) on

Dušan Duffek (Hackvirus)

Dušan stojí za viacerými úspešnými biznismi, k tým najznámejším patrí 0100 Ventures, s ktorým so svojimi spoločníkmi otvoril v Bratislave coworking Campus. Prostredníctvom iniciatívy hackvirus.sk , ktorej je tiež spoluzakladateľ, pomáhajú podnikateľom počas koronavírusu. 

Okrem cestovania na jeho profile nájdeš aj zábery z pracovného nasadenia. Dušan sa na svojom Instagrame rád delí aj o zážitky z udalostí, či s príspevkami o inováciách. 

Andrej Kusalík (stylista)

Andrej stojí za šatníkom Dominiky Cibulkovej, spolupracoval so Zlaticou Puškárovou, Romanou Škamlovou, Magdalénou Šebestovou, či s Erikou Judínyiovou. Patrí k najznámejším slovenským stylistom a v módnom biznise sa pohybuje už od mladého veku. 

Na jeho profile sa dozvieš, ako prebieha život jedného z najúspešnejších stylistov na Slovensku. Okrem Dominiky Cibulkovej, či osobných postov uvidíš, čo obnáša byť stylistom na Slovensku.

Marek Mach (Mladí proti fašizmu)

Aktivizmus nie je jednoduchý v žiadnom veku. Marek začal už počas strednej školy, kedy založil iniciatívu Mladí proti fašizmu, či portál Dúhy.sk. Vyvracia dezinformácie, pridáva historické fakty a vďaka nemu a jeho iniciatíve môžeme vidieť aj kritické myslenie na sociálnych sieťach. 

Aj keď ide o jeho osobný profi, informuje na ňom o svojich projektoch a iniciatívach. Je to aktivista, ktorý je stále aktívny.

Martin Zahuranec (eyerim)

Začiatkom mája sme ti priniesli rozhovor so šéfom eyerimu.  Martin stojí na čele e-commerce startupu eyerim, vyrábajú dokonca aj vlastnú značku dioptrických okuliarov. 

Na jeho profile sa dozvieš aké to je viesť rozsiahlu spoločnosť, čo pripravujú pre eyerim, a čo všetko obnáša byť na čele takéhoto úspešného projektu.

Mišena Juhász (Mišena Juhász)

Slovenská forma výroby modrotlač nie je žiadnou novinkou, len málokto o tejto technike vie a ovláda ju. Mišena sa vracia ku koreňom našich tradícií a vyrába štýlové oblečenie spojené s našou kultúrou. 

Mišena na svojom profile informuje o udalostiach a trendoch, ktoré stoja za pozornosť.

Ján Sláma (NNTB)

Ján je mladý chalan, ktorý vytvoril appku, ktorá bojuje proti šikane. Používa ju viac než 10 štátov vo svete, ešte k tomu predáva drevené batohy. 

Kde momentálne pôsobí? Ako sa mu darí bojovať so šikanou? Aj to sa dozvieš na jeho profile, rovnako ako aj zistíš, aké úspechy dokázal so svojim projektom získať.

Martin Pekarčík (S-Case)

Martin spolu so svojím tímom priniesol na trh prístroj S-Case. Veľkosťou je podobný smartfónu a nahrádza viacero zdravotníckych pomôcok. S-Case obsahuje 4 funkcie: IR teplomer, tlakomer, pulznyoximeter a glukomer.

Martinov úsmevný profil obsahuje zábery z jeho cestovania a prednášok, ktoré obsahujú informácie zo života mladého inovátora. 

View this post on Instagram

Vyhúkany na Night of Chances- Hi-Tech 2019 😀 #ladore

A post shared by Peky 👨 (@martin.pekarcik) on

Filip Šmotliak (Unpopular brand)

O Filipovi sme písali ešte minulý rok, stojí čele značky Unpopular brand. Jeho nultá kolekcia sa vypredala, no Filip má v príprave návrhy, ktoré sú sarkastické, vulgárne a vyžarujú emóciu, s ktorou sa nestotožňuje každý. 

Filip je kreatívna myseľ, stále pracuje na niečom novom a okrem svojej značky sa venuje aj eventom, či ďalším oblastiam v módnom svete. 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech