V Bratislave môžeš zažiť dokonalú ilúziu, ktorá oklame tvoj mozog

  • Pivo a virtuálna realita? V bratislavskej prevádzke VRBA ťa čaká oboje.
vr1
facebook.com/vrbratislava
  • Pivo a virtuálna realita? V bratislavskej prevádzke VRBA ťa čaká oboje.

V Bratislavskom Starom Meste sa nachádza unikátny bar, kde nájdeš dokonalý mix vecí, vďaka ktorým budeš mať o zábavu postarané. V Bare s Virtuálnou realitou – VRBA si môžeš vyskúšať, čo dokáže headset HTC Vive a pritom si vychutnať drink s priateľmi a zažiť neobyčajný relax, ktorý je dostupný len na niekoľkých miestach na Slovensku.

foto:facebook.com/vrbratislava

Táto herňa spojená s barom ponúka hneď 4 VR headsety HTC Vive. Od ostatných prevádzok s virtuálnou realitou sa líši aj možnosťou zažiť VR svet zadarmo. Môžeš tak zostiť, či ťa takýto druh zábavy naozaj baví alebo zostaneš radšej v bare. V hre theBlue zadarmo preskúmaš morský svet, ak ťa to chytí v ponuke je množstvo ďalších titulov, z ktorých si vyberie každý pre seba to pravé.

foto:facebook.com/vrbratislava

Ich portfólio je neštandardne bohaté, nájdeš tu aj hry, ktoré by si v ostatných herniach len márne hľadal. Cena za 30 min. hrania je 15€ a hodina ta vyjde na 25€.

Tento bar je ako stvorený na teambuildingy, disponuje veľkými priestormi a ak si prídeš zahrať v skupine o zábavu určite núdza nebude. Pri každom headsete je k dispozícií pohodlný gauč. Ten sa hodí ak nemáš chuť na hranie hier a chceš si len v pokoji vychutnať pivo a sledovať premietanie z VR headsetu na premietacom plátne.

foto:facebook.com/vrbratislava

Určite sa tu oplatí si vyskúšať arkádovú strielačku so sveteľnou pištoľou. Ide o jednu z najlepšie hodnotených virtuálnych hier vôbec. Je to remake z hry z roku 2001 a zážitok z nej je o 100 % intenzívnejší ako pri bežnom hraní na počítači. Hra ťa nevtiahne do deja, ty budeš priamo jeho súčasťou.


Za zmienku určite stojí aj hra The Lab od vývojárov Steamu. Ide pár minihier a ukážok, ktoré sú ideálne pre ľudí, ktorí nemajú s VR nováčikmi. Fanúšikov Angry Birds určite zaujme hra Prak. Nadšencov do lietania zasa nenechá chladným  hra v ktorej sa s dronom musíš vyhýbať prekážkam a útočiť na nepriateľov. Ak si fanúšik do medicíny vo virtuálnom svete môžeš preskúmať ľudské telo do posledného detailu.

Ak ťa VRBA zaujala, rezervuj si termín pre seba a tvoj tím na ich stránke a o netradičný zážitok budeš mať postarané.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech