V Bratislave rozdávajú punč zadarmo. Dostaneš ho, ak máš vybrané povolanie

  • Tyršák sa rozhodol odmeniť zdravotníkov, ponúkajú im punč zadarmo
  • „Ak pracujete ako zdravotník a čas vám dovolí zastaviť sa u nás, radi vám ponúkneme punč na náš účet,“ informujú na sociálnej sieti Facebook
Facebook/ Tyršák, Unsplash/Piron Guillaume
  • Tyršák sa rozhodol odmeniť zdravotníkov, ponúkajú im punč zadarmo
  • „Ak pracujete ako zdravotník a čas vám dovolí zastaviť sa u nás, radi vám ponúkneme punč na náš účet,“ informujú na sociálnej sieti Facebook

Zimný Tyršák, ktorý sa nachádza na bratislavskom Tyršovom nábreží pri Dunaji, ponúka návštevníkom typickú atmosféru vianočných trhov. Na mieste sa totižto podávajú klasické vianočné jedlá a nápoje. Myslia však aj na zdravotníkov, ktorým pripravili zaujímavé prekvapenie. 

Zimný Tyršák v súčasnosti supluje vianočné trhy, ktoré sa v Bratislave zrušili.

Nasýtia vás kapustnička, bravčová krkovička alebo kuracie prsia v žemli, lokše, klobásky a na svoje si prídu aj bezmäskáči. V ponuke máme samozrejme aj niečo sladké a zahreje vás nealko alebo alko punč. Varené vínko si môžete vybrať červené alebo biele,“ lákajú zákazníkov prostredníctvom sociálnej siete Facebook

Fungujú v režime OP. 

Punč za odmenu tým, ktorí si to zaslúžia

Zimný Tyršák sa rozhodol odmeniť zdravotníkov, ktorí sú v aktuálnej situácii extrémne vyťažení a čelia útokom zo strany ľudí, ktorí popierajú COVID-19 alebo nesúhlasia so súčasnými opatreniami. 

Keď som sa rozprávala so zdravotníckym personálom, ktorý napriek obrovskej snahe čelí vyhrážkam a nenávisti, mám pocit, že žijem v krajine, ktorej nerozumiem,upozorňovala na situáciu zdravotníkov aj prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová.

Na Tyršáku si pre nich pripravili odmenu v podobe punču zadarmo.  

PUNČ PRE ZDRAVOTNÍKOV.Ak pracujete ako zdravotník a čas vám dovolí zastaviť sa u nás, radi vám ponúkneme punč na náš…

Posted by Tyršák on Monday, November 22, 2021

Ak pracujete ako zdravotník a čas vám dovolí zastaviť sa u nás, radi vám ponúkneme punč na náš účet. Stačí, ak sa pri vstupe do areálu preukážete zamestnaneckým preukazom a hneď máte od nás kupón na jeden punč do ruky,“ informujú na oficiálnej facebookovej stránke.

Ako fungujú prevádzky verejného stravovania počas lockdownu? 

Jednou z výnimiek zo zákazu vychádzania je aj návšteva esenciálnych prevádzok. Za esenciálnu prevádzku sa podľa Uznesenia vlády SR  považujú „prevádzky verejného stravovania, vrátane stánkov s trvalým stanovišťom, vydávajúce pokrmy a nápoje zabalené výhradne na odber so sebou alebo prostredníctvom donáškovej služby“.

Gastroprevádzky teda môžu byť otvorené, no fungovať môže iba okienkový predaj a donášková služba. 

Zdroje: Facebook/ Tyršák, Uznesenie vlády SR

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie