V Česku sa napriek zákazom rozbehli vleky. Prevádzkovatelia hovoria, že im nič iné nezostáva

  • Otvorené majú vraj aj na protest, ale aj preto, že jednoducho musia
  • Aktuálne opatrenia sú likvidačné aj pre Čechov
737445_478700742172074_1174205515_o
Facebook/Ski Areál VAŇKŮV KOPEC
  • Otvorené majú vraj aj na protest, ale aj preto, že jednoducho musia
  • Aktuálne opatrenia sú likvidačné aj pre Čechov

Agentúra TASR informuje, že v lyžiarskom areáli v českej obci Čenkovice bol v sobotu spustený vlek, a to napriek protikoronavírusovým opatreniam.

Na čulý lyžiarsky ruch narazili policajti, ktorí vykonávali kontrolu lyžiarskych areálov v okrese mesta Ústí nad Orlicí. Lyžovalo sa tiež v areáli Vaňkův kopec, ktorý leží neďaleko Ostravy, informoval spravodajský portál Novinky.cz.

AKTUÁLNE: Slováci sa od polnoci do Česka nedostanú. Krajina sa rozhodla pre prísne uzavretie hraníc

„Zadokumentovali sme, že v skiareáli Čenkovice bol v prevádzke vlek. Konanie prevádzkovateľa budeme oznamovať správnemu orgánu, v rámci čoho mu hrozí pokuta až tri milióny korún,“ uviedla policajná hovorkyňa Markéta Janovská.

Lyžiarsky areál Vaňkův kopec už nezvláda súčasnú situáciu, keď musí byť v dôsledku vládnych nariadení zatvorený. Chýbajú mu peniaze na zaplatenie elektriny. Prevádzkovateľ areálu Vaňkův kopec Martin Kafka pre médiá uviedol, že otvorené majú aj na protest, ale predovšetkým preto, že im nič iné nezostáva.

ALERT!!!
 PROSÍME POMOZTE
DÍKY VLÁDO :( Vážení návštěvníci,moc Vás prosíme, pokud k nám chcete ještě někdy v…

Posted by Ski Areál VAŇKŮV KOPEC on Saturday, January 30, 2021

Prevádzkovatelia areálu na svojom facebookovom profile uvádzajú, že do 2. februára musia doplatiť elektrinu vo výške 500 000 korún, ale nemajú z čoho, dodali Novinky.cz.

To, že sa chystajú otvoriť, však prevádzkovatelia ani vôbec netajili. Ešte 27. januára na svojom Facebooku zverejnili, že sú otvorení denne od 9:00 do 21:00. Svojich fanúšikov zároveň vyzvali, aby pod príspevok nepridávali žiadne komentáre. 

Areál opět otevřen denně od 9:00 – 21:00

Posted by Ski Areál VAŇKŮV KOPEC on Wednesday, January 27, 2021

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech